Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy tudnám jó belátásra...

Hogy tudnám jó belátásra bírni a nővéremet?

Figyelt kérdés

Két hete megtudtam, hogy megint összejött nővérem azzal a komával aki csak szinte szexre használta, ha segítségre volt szüksége akkor sose volt elérhető. Ráadásul most minden nap látom mivel én is abba az ingatlanba lakom csak egy külön házba. És hiába mondom neki , hogy találhatna normálisabb embert akkor csak azt érem el , hogy rám lesz mérges. Mivel a nehéz házkörüli munkát eddig is én csináltam picit hülyén érzem magam mikor nővéremék kint pezsgőznek a kertben én meg éppen a füvet vágom , vagy éppen fát pakolok. És az link lusta ember még annyira se képes , hogy csak megkérdezze , hogy esetleg kell e segítség. Utcán vagy boltba még rám se köszön. Teljesen levegőnek néz. Annyira két oldalú , hogy az hihetetlen.


Teljesen tanácstalan vagyok.


2018. máj. 1. 07:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Ez a növéred élete, neked nem kell semmit tenni, nem kell jobb belátásra bírni!
2018. máj. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy te csinálod csak a ház körüli munkád az picit a te" hülyeséged", mert rá kellene szólni nővéredre, hogy vagy segít mivel ő is ott lakik, vagy ha nem akar oké, de szóljon a barátjának, hogy segítsen be, különben te sem fogsz csinálni semmit. Ez így nem működhet. Az meg h azzal van, akivel abba nem tudsz beleszólni, te figyelmeztetted. Ha ő nem hallgat rád, igya meg a levét. Ilyen a szerelem vak és süket. 😕
2018. máj. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudsz semmit sem csinálni, az érzelmi alapú dolgaira nem fogsz tudni racionális érvekkel hatni, talán idővel tanul belőle.
2018. máj. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
A párválasztásához semmi közöd. A ház körüli munkát meg annyival meg lehet oldani, hogy megmondod h legközelebb ezt meg azt ő csinálja. Ha nem, nem lesz megcsinálva, kész. Lakótársaimnál bevált, akik abban az aranyos kis tévhitben ringatták magukat, h majd a lányok a másik szobából megcsinálnak mindent, ők meg rendelhetnek kontinentális reggelit a mamahotelben :'D
2018. máj. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ha azt tanácsoljátok én akkor egy mukkot nem szólok, de amikor megint megy az ordibálás veszekedés én akkor se akarok ott lenni és hallgatni , hogy mennyire igazam volt.


De azzal az ürgével nekem az is elég , ha csak köszönőviszonyba maradok, mert nem tudom én se ember számba venni az olyan személyeket akik nem dolgoznak az anyjuk pénzén élősködnek és hasonlók. Egy ilyen embertől egy nő hogyan várhat bármit el..

2018. máj. 1. 08:18
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

Mivel pontosan nulla közöd van a testvéred szerelmi életéhez, semmit nem tehetsz.


Fogadd el, ez van... és ne irigykedj rá, pláne ne szabd meg a fazonnak mit csináljon :)

2018. máj. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy a nővéred használja szexre a csákót.
2018. máj. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt nem a nővéred párkapcsolatával van az elsődleges probléma, ha ő pezsgőzget a kertben, míg Te dolgozol...

Nem a pasira kellene dühösnek lennek, hanem a lusta disznó nővéredre, őt kellene elővenned munkamegosztás címén, aztán majd az ő dolga, hogy a fizikai munkában miként kér segítséget a párjától. Helyetted mi a fenéért dolgozzon egy számodra idegen?

2018. máj. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne csináld meg helyette a ház körüli munkát.
2018. máj. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
"...kint pezsgőznek a kertben én meg éppen a füvet vágom..." Hát, akkor egy ideig ne vágd a füvet,stb. Aztán ha legközelebb pezsgőznének a kertben, talán lenyírják.
2018. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!