Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy tudnám jó belátásra...

Hogy tudnám jó belátásra bírni a nővéremet?

Figyelt kérdés

Két hete megtudtam, hogy megint összejött nővérem azzal a komával aki csak szinte szexre használta, ha segítségre volt szüksége akkor sose volt elérhető. Ráadásul most minden nap látom mivel én is abba az ingatlanba lakom csak egy külön házba. És hiába mondom neki , hogy találhatna normálisabb embert akkor csak azt érem el , hogy rám lesz mérges. Mivel a nehéz házkörüli munkát eddig is én csináltam picit hülyén érzem magam mikor nővéremék kint pezsgőznek a kertben én meg éppen a füvet vágom , vagy éppen fát pakolok. És az link lusta ember még annyira se képes , hogy csak megkérdezze , hogy esetleg kell e segítség. Utcán vagy boltba még rám se köszön. Teljesen levegőnek néz. Annyira két oldalú , hogy az hihetetlen.


Teljesen tanácstalan vagyok.


2018. máj. 1. 07:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha ugyanabban az ingatlanban laktok, csak külön házban, akkor "húzz egy határt" ameddig rendben tartod a dolgokat, azon túl meg ne törődj azzal sem, ha méteres fű lesz, benövi őket a gaz. Akkor majd csak megmozdulnak.
2018. máj. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ne foglalkozz vele , a novered elete.Megertem hogy jot akarsz neki,de ha nem nem birja megerteni hogy igazad van,akkor magára vessen

Előbb utóbb úgyis rájön.

2021. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!