Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek hogy a húgom...

Mit tegyek hogy a húgom megint a régi legyen?

Figyelt kérdés
A húgom most lessz 18 éves, és eddig nem volt vele semmi baj a matek jegyein kívül. De pár hete anyával összeveszett, mert nem ment el a bemutató vizsgájára. Mikor megkérdezte hogy miért nem az anyám válasza az volt hogy "Mert nem vagyok kiváncsi a világ legrosszab gyerekének a hülye ugrálására." Tudni kell még hogy a húgom anyám párjának az előző házasággából van, és ezért anyám soha nem kedvelte. A húgom az eset óta alig jár haza, bulizik, iszik, és pasizik. Mikor megkérdeztem tőle hogy miért csinálja ezt, ez volt a válasza. "Hidd el lessz még ez rosszabb is. Azt mondta hogy én vagyok a világ legrosszabb gyereke, hát most tényleg az leszek." Mit tegyek hogy leállítsam őt?
2018. máj. 24. 20:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%
Ja, hát akkor gratulálok. Félted elvileg a tesódat, de anyádnak meg a seggét nyalod, mert szerinted normális, hogy ekkora tahó, mert te se szeretnéd a más gyerekét. Mondjuk akkor nem egy már gyerekes pasassal kellett volna összejönnie...
2018. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem hogy anyámnak igaza van, csak azt hogy őt is meg lehet érteni. Ráadásul a húgom már most azt mondogatja hogy lelép és "őt többet nem látjuk".
2018. máj. 25. 14:11
 13/25 anonim ***** válasza:

"Mert nem vagyok kiváncsi a világ legrosszab gyerekének a hülye ugrálására."

Nem, ezt nem lehet megèrteni. Nyilvàn nem ez az első ès utolsò ilyen megnyilvànulàsa, amitől igy kikèszült a làny.

Nanà, hogy te megèrted mert anyuci pici fiucikàja vagy, de màsèrt nem lehet....

2018. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
91%

Talán anyád bocsánatot kérhetne tőle.

Mert a leírásból kb. azt látom, hogy mindenki anyád talpát nyalja, és senki nem állt a húgod oldalára. Így érthető, hogy bevadul.

2018. máj. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Szóval a lényeg, hogy nem a húgoddal kell vmit kezdened elsősorban, hanem a többi csodás családtagoddal.
2018. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%

a kapcsolattal anyád elfogadta a férfit és annak családját is. Ha már akkor nem fűlött hozzá a foga akkor eleve bele sem kellett volna mennie. Tudta hogy a fickónak gyereke van, utólag belerúgni a gyerekbe viszont tapló dolog...

Itt anyukád a prosztó és a húgodat teljesen megértem, míg téged és anyádat viszont nem tudom megérteni.

2018. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem hibáztatod anyádat, de attól még ő a hibás. Egyrészt nem értem, mi a baja a férje gyerekével, mikor elvileg az apját szereti, másrészt, ha már baja van, legalább leplezze, amennyire csak tudja. Nem szabad ilyeneket mondani egy gyereknek, de az apja halyében már rég összecsomagoltam volna.
2018. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Tegnap este jött haza 3 nap után először. És mikor megkérdeztem hogy hol járt közölte, hogy "Majd elmondom a közöd lessz hozzá!" És bevonult a szobába. Ma reggel mikor felkeltem már megint nem volt itthon.
2018. máj. 27. 11:49
 19/25 anonim ***** válasza:
34%
Még mindig azt mondom, hogy 18 évesen lehetne több esze is. Ha én minden ilyen kis f4s2ságon megsértődtem volna, már a Nasanál lennék, mint első jelentkező, aki a Marsra akar menni. Legközelebb zárd be a szobájába lol. Én tuti ezt csinálnám. Hisztis p1csa:D
2018. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

mondd meg neki azt, hogy "figyu igazad van, jogosan sértődtél meg, de tanulni magadnak kell és ne egy olyan nő miatt tedd tönkre a jövődet aki le se tojja ezt. Ez a dac amit csinálsz csak az ő malmára hajtja a vizet. Ha igazán bizonyítani akarsz akkor tanulj jól, szerezz egy jó szakmát és sose tartsd utána anyámmal a kapcsolatot, akkor se ha szüksége lesz rá. Amit ugyanis most csinálsz az csak téged tesz tönkre hidd el ő észre sem veszi"


Én legalábbis ezt mondanám neki.

2018. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!