Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek hogy a húgom...

Mit tegyek hogy a húgom megint a régi legyen?

Figyelt kérdés
A húgom most lessz 18 éves, és eddig nem volt vele semmi baj a matek jegyein kívül. De pár hete anyával összeveszett, mert nem ment el a bemutató vizsgájára. Mikor megkérdezte hogy miért nem az anyám válasza az volt hogy "Mert nem vagyok kiváncsi a világ legrosszab gyerekének a hülye ugrálására." Tudni kell még hogy a húgom anyám párjának az előző házasággából van, és ezért anyám soha nem kedvelte. A húgom az eset óta alig jár haza, bulizik, iszik, és pasizik. Mikor megkérdeztem tőle hogy miért csinálja ezt, ez volt a válasza. "Hidd el lessz még ez rosszabb is. Azt mondta hogy én vagyok a világ legrosszabb gyereke, hát most tényleg az leszek." Mit tegyek hogy leállítsam őt?
2018. máj. 24. 20:25
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Elköltözött! Mikor haza értünk már nem voltak itt a cuccai. Hagyott egy üzenetet hogy az eggyik barátja szülei megenkedték hogy ott lakjon. Hogy vegyem rá hogy haza jöjjön?!??
2018. jún. 1. 12:54
 22/25 anonim ***** válasza:
Még egyszer: anyád kérjen tőle bocsánatot.
2018. jún. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Idiota egy hugod van.
2018. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig érkezett válaszokat. Bár anyát nem tudtam meggyőzni hogy bocsánatot kérjen, én beszéltem a húgammal. Azt mondta hogy nem haragszik már anyára, se rám. Az apjára még egy kicsit neheztel amiért sose védte meg. De azt mondta hogy nem miattunk költözött a haverjához, hanem azért mert a srác depressziós. A szülei gyakran nincsenek otthon, ezért ő figyel rá hogy ne csináljon semmi hülyeséget. Megnyugtatott hogy már az első héten leállt a bulikkal, szóval ne aggódjak. Azt hiszem már minden rendben van.
2018. jún. 3. 13:05
 25/25 anonim ***** válasza:
Azóta a helyzet?
2020. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!