Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ezek alapján alkoholista...

Ezek alapján alkoholista lenne a bátyám?

Figyelt kérdés

19 éves. Általában minden este munka után kimegy a kocsmába egy sörre, mást nem iszik csak egy sört. Max egy órát jár ki.

Ő azt mondja nem is a piáért megy ki, hanem haverja a kocsmáros, meg több haverja is ott van, és simán csak beszélgetnek...



2018. máj. 24. 21:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%
Mi van itt?! Ugyan ezt a kérdést tettem fel tegnap,hogy anyám mindenki előtt lejárat és alkoholistának nevez mert meló után 19 évesen megiszok egy sört vagy egy fröccsöt és mindenki szidott kivétel nélkül hogy menjek elvonóra meg ilyenek.
2018. máj. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem az.
2018. máj. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Az a kérdés, hogy sose marad ki az az 1 sör? Ideges, feszült lesz, ha valami miatt kimarad? Ha bármelyik kérdésre igen a válasz akkor bizony gond van.
2018. máj. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A sorkatonaságot pont nem kéne példának hozni, mert ott tényleg nagyon sokan voltak alkoholisták és maradtak is azok. Kisebb falvakban a kocsmatöltelékeket megkérdeznéd, hogy kezdődött, 10-ből 9 a seregben. Én is jártam rendszeresen kocsmába haverok miatt, de én baracklevet ittam vagy kólát, szóval az már régen rossz, hogy annak feltétlenül sörnek kell lennie.
2018. máj. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Gyerekek, láttatok ti már alkoholistát egyáltalán? Majd kérdezzétek meg az osztályfőnökötöket, milyen az alkoholista ember!
2018. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nincs életed, vagy miért foglalkozol ennyire a bátyáddal?

Miért lenne egy sörtől alkoholista?

2018. máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!