Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek is túl féltem a...

Szerintetek is túl féltem a húgomat? 20/F

Figyelt kérdés
Mostanság annyit hallani meg olvasni arról, hogy tizenéves lányokat erőszakolnak, ölnek meg, hogy még a tőlünk pár méterre lévő boltba se merem egyedül elengedni őt. A szüleim szerint ez viszont már túlzás... Szerintetek is?

2018. jún. 14. 02:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd békén, és ne paráztasd feleslegesen.


Egyik barátnőm ilyen, mindentől fél, jönnek a mmigrók, a cigók, erőszaktevők... hát egy élmény vele sétálni vagy este hazajönni a munkából.


Senki nincs az úton, mégis fantomokat lát, zajokat hall... én egyedül abszolút nem félek, mert tanultam önvédelmet, és tudok hideg fejjel gondolkodni, de ha vele jövök az valam rémálom. :(


29n

2018. jún. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan aggódsz a húgodért. Én is a szüleid nézetét vallom. Ennyire ne féltsed őt. Ismertessétek meg vele, mit kell, vagy mit nem kell csinálnia, ha látja, hogy valaki tisztességtelen módon közelít hozz, vagy kezd bánni vele (cukros bácsi, meztelen férfi stb.).

A 3. válaszoló szépen levezette a statisztikai adatokat, de... (és most jön részemről a nagy DE): Hiába mutatja a statisztika, hogy az a hely, ahol éppen tartózkodom a statisztika szerint biztonságosabb, mint máshol, ha éppen engem támad meg egy idióta és ...

Hangsúlyozom, hogy a közölt adatokban nem kételkedem.

Sokszor elmondtam már, hogy hiába propagálják a légitársaságok, hogy a repülő a legbiztonságosabb közlekedési eszköz, mert 10-ezer levegőben megtett kilométerre náluk jut a legkevesebb haláleset, ha én éppen olyan gépen ültem, amelyik lezuhant. Utaztam már repülővel, többször is.

2018. jún. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

akik lenulláztak azoktól kérdezném,hogy: ti szülőként tényleg nem hívjátok fel a gyerekeitek figyelmét hogy:idegenekkel nem állunk szóba,

ha közelebb hívnak nem megyünk oda,stb.


Az nyilván túlzás amit a kérdező csinál,de szerintem muszáj ezekről beszélni a gyerekekkel

2018. jún. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem merem, nem azt jelenti, hogy nem is engedem el! Azért még mielőtt idiótaságot írtok, kérdezhetnétek! Az eszem megáll... -_-”
2018. jún. 14. 10:18
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, túlfélted és tönkre teszed a gyerekkorát, fiatalságát!

Remélem, mihamarabb elkerülsz otthonról és utána normális élete lehet a húgodnak.

Azt sem értem, milyen jogon szabod meg te, hogy hova mehet, hova nem. Ezt maximum a szüleid tehetnék meg.


45 éves, kétgyerekes apuka vagyok. A gyerekeimet (egy fiú, egy lány) 10 éves koruk felett a városban (vidéki megyeszékhely) bárhová elengedném napközben, kb. este 7-8 óráig.

2018. jún. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 kovpet ***** válasza:
100%
Kérdező: te nem vagy olyan helyzetben, hogy engedj vagy tilts neki valamit. A testvére vagy, nem a szülője.
2018. jún. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Hát én ezt nem hiszem el... Én nem szabom meg, hogy hova mehet, nem mehet, akár mehet az ország másik felébe is, de belül nagyon féltem őt. És nem, nem is szoktam hangoztatni ezt neki, max. 1-2-szer mondom neki, hogy vigyázzon magára és kész.
2018. jún. 14. 10:30
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Túlfélted.

Ha nem hagyod érvényesülni az életben, nagy bajok lesznek.

2018. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#3


Bocsmán', de a Down szindrómának 1:800-hoz az esélye. Tök jó lenne, ha csak 1:15000-hez lenne, annál még a Patau és Edwards is sokkal, de sokkal gyakoribb.

2018. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Durvan, de durvan tulzasba viszed.

Remelhetoleg a gyerekeidet is nem fogod majd hasonloan mindentol felteni.

2018. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!