Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit mit csinálnánátok, ha...

Mit mit csinálnánátok, ha megtudnátok, hogy a húgotok 13 évesen a barátnőivel nem a Duna partra mentek ki, mint ahogy mondták a szüleidnek, hanem a Pride-ra mentek ki a felvonulók közé és erről a húgod barátnőének az Instagramjáról értesülnél?

Figyelt kérdés

Mert nálunk pont ez történt...

16/F



2018. júl. 10. 00:36
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
35%
Jó pár tényleg normális meleg ismerősöm van, messze elkerülik az ilyen rendezvényeket. A magamutogató, idióták meg ott virítanak. Egy 13 éves kislánynak pedig semmi keresnivalója nincs ott. Azon miért lendül mindenki túl, hogy hazudott a szüleinek?
2018. júl. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
88%
Ebből csak az jött le hogy fogalmad sincs a prideról.
2018. júl. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
44%

“Jó pár tényleg normális meleg ismerősöm van, messze elkerülik az ilyen rendezvényeket.”

Kit érdekel, hogy az állítólag “normális” meleg ismerőseid mit csinálnak?

Szerintem meg velük van a baj.


“Azon miért lendül mindenki túl, hogy hazudott a szüleinek?”


Mert ennyi idős korban ez jellemző, másrészt teljesen súlytalan a dolog, hogy a pridera ment, a kfc-be is mehetett volna.

Mint tudjuk a baj ott is megtalálja az embert ha arról van szó :D.

2018. júl. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
61%
És? Miért baj az, hogy én nem szimpatizálok a pride-al? Mindenkinek egyformának kell lennie és végtelenül toleránsnak? Ha mindent elfogadsz gondolkodás nélkül, az azt jelenti, hogy nincs erkölcsi értékrended.
2018. júl. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
52%
Nem a pride miatt kapná a nyár végéig tarto szobafogságot, hanem mert hazudott, azt pedig nem türöm.
2018. júl. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes, én sem 13 sem 16, sem 10 évesen nem éreztem szükségét hogy hazudozzak...
2018. júl. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
66%
Hát én sem..
2018. júl. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
80%

Mindenkinek lehet véleménye, és melegként sem kell szeretni, sem pedig elmenni. De az a minimum, hogy aki meleg legalább ne köpködje ezt a rendezvényt, mert lehet hogy éppen ezért élhet most egy szabadabb világban és nem a böriben. (ezen nincs mit vitatkoznunk)

Ha valakinek melegként ellenvéleménye van, az közölje inkább a szervezők felé, de nem kell a homofóbok vitorláját fújni, mert az igencsak nyomorult dolog.


“Ha mindent elfogadsz gondolkodás nélkül, az azt jelenti, hogy nincs erkölcsi értékrended.”


Az természetesen fel sem merült, hogy alaposan végigjártam a kérdést mielőtt kialakítottam a véleményem.


Sokszor, sőt ezerszer hallott klisé, hogy normális melegek nem szeretik, meg “én sem szeretem melegként”.


De tudod mit nem halottam még soha a büdös életben?


“Voltam már a pride-on, és tényleg igaz, gyalázatos az egész, meg az a rengeteg vonaglás...”


Soha senkit nem hallotam aki volt már ott résztvevőként, és ettől elment a kedve.

Érdekes módon mindig csak azok utálják akik a közelében nem voltak még soha. Ezek ugye a “normális” melegek, akik gondosan mérlegelve alakították ki a véleményüket, nem pedig a tömeggel tartva ugranak fel a hype-ra.

2018. júl. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
64%

“Érdekes, én sem 13 sem 16, sem 10 évesen nem éreztem szükségét hogy hazudozzak...”


Egészen biztos, hogy úgy vészelted át te is meg sokan mások a gyerek és kamasz koruk, hogy soha semmiért nem hazudtak.

Ez nagyon va-ló-szí-nű!

2018. júl. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
36%
Én hallottam ilyet, résztvevőktől, melegektől.
2018. júl. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!