Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit mit csinálnánátok, ha...

Mit mit csinálnánátok, ha megtudnátok, hogy a húgotok 13 évesen a barátnőivel nem a Duna partra mentek ki, mint ahogy mondták a szüleidnek, hanem a Pride-ra mentek ki a felvonulók közé és erről a húgod barátnőének az Instagramjáról értesülnél?

Figyelt kérdés

Mert nálunk pont ez történt...

16/F



2018. júl. 10. 00:36
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
75%

30


Akkor meg gondolom fel sem merül, hogy ennek a lánynak meg vot rá oka, hogy hazudjon, mert esetleg a családja nagyon is nehéz eset, és egy ilyen egyszerű kérdést sem tudnak normálisan kezelni.

Ez ugye nem jutott eszedbe?

Csak hogy te tuira nem hazudtál, ne haragudj de nagyon álságos vagy.

2018. júl. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
86%

Bennem két kérdés merült fel:


1. Miért érzi úgy egy 13 éves kislány, hogy melegfelvonuláson részt kell vegyen...?


2. És miért érzi úgy, hogy hazudnia kell a saját családjának?


Azt gyanítom, hogy nálatok, a ti családotokban nem szokás őszintén megbeszélni a dolgokat, kedves kérdező, hiszen még te is azon vacillálsz, hogy mit csinálj most ebben a helyzetben, pedig teljesen nyilvánvaló, hogy nyílt és egyenes, valamint rendszeres kommunikáció nélkül az egész családi kapcsolatotok egy nagy nulla, pedig ez kellene, hogy legyen az alap:

beszélni, megbeszélni, rendszeresen beszélgetni és őszintének lenni egymással minden körülmény között, hogy kialakulhasson a bizalom, mert csak így lehet megalapozni jó kapcsolat terén bármit is!

2018. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ti milyen hazugságról beszéltek? Azt mondta a csaj, hogy kimegy a partra a barátnőivel. Honnan tudjátok, hogy nem volt? Én például sose adtam le részletes útitervet anyámnak, mert sokszor csak azt beszéltük meg előre, hogy hol találkozunk, aztán menet közben találtuk ki mit csináljunk aznap.
2018. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
100%
Ez is igaz, önmagában az, hogy nem jelentette be a teljes uti tervét egyáltalán nem hazugság.
2018. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező szerintem a húgoddal közöld, hogy legközeleb ne hazudjon, mert ha bármi történik vele, nem fogjátok tudni hol van.
2018. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
83%

"Kérdező szerintem a húgoddal közöld, hogy legközeleb ne hazudjon, mert ha bármi történik vele, nem fogjátok tudni hol van."


Ne haragudj, de ez is milyen hülyeség már? Ha a parton lett volna és ott történik vele valami, akkor se tudnának róla, ha nem hívja fel őket senki. Ha meg felhívják őket, akkor mindegy hol vannak, mert a telefonban megmondják pontosan.

2018. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem láttam sorost a pride-on álruhában, nagyon veszélyes lehet az ilyesmi!!!
2018. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:

Válaszolóknak:

Nem az a baj, hogy kiment a Pride-ra, hanem az, hogy hazudott, hogy hova megy...

Ha megmondja, hogy hova megy ténylegesen a barátnőivel, akkor is valszeg el lett volna engedve.


Egyébként a családnak semmi baja a melegekkel/mindenféle egyéb beállítottságú emberekkel. Nem itéljük el őket :)


De akkor sem gondolom, hogy egy olyan lánynak, aki kereszt(y)én(y) körökben is mozog nagyon reklámoznia kéne, hogy ilyen rendezvényekre is ellátogat, tekintve, hogy a barátnőinek egy része ilyen helyekről származik. Egyéb iránt én csak kereszt(y)én(y) és ha híre megy annak, hogy a húgom ezen a helyen járt, megkapom az előre megcímkézést("ez az a gyerek akinek a húga a b**i felvonulásokra jár"...stb)


Olyat meg pláne (szerintem) nem kéne posztolni, hogy a vonulás közben bemutat a középső ujjával a bnője kamerájába és pláne ezt sem kéne posztolni.

2018. júl. 10. 14:42
 39/58 anonim ***** válasza:
93%
Szóval nem ítélitek el őket, de azért mégiscsak gáz lenne ha kitudódna, hogy a húgod nyilvánosan támogatja a melegeket?
2018. júl. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
Nekem van egy olyan érzésem, hogy nem a melegek támogatása miatt ment oda, hanem, hogy "menő" legyen :D
2018. júl. 10. 16:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!