Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit mit csinálnánátok, ha...

Mit mit csinálnánátok, ha megtudnátok, hogy a húgotok 13 évesen a barátnőivel nem a Duna partra mentek ki, mint ahogy mondták a szüleidnek, hanem a Pride-ra mentek ki a felvonulók közé és erről a húgod barátnőének az Instagramjáról értesülnél?

Figyelt kérdés

Mert nálunk pont ez történt...

16/F



2018. júl. 10. 00:36
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az a benyomásom kérdező, hogy csak kelted itt a feszkót és élvezkedsz rajta.


Máskülönben nem értem, miért nem írtad le rendesen a sztorit, ehelyett újabb és újabb nem várt elemek kerülnek elő.

2018. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:

#51

Látom nem sikerült megértei a kérdés lényegét:

A kérdéssel két dolgot akartam megkérdezni:

1. Mit szólnál hozzá a húgod ilyen szinten átvágja szüleit?

2. HETERÓKÉNT mi keresni valója lehetett ott?


Az, hogy volt még egy-két (szerintem) elhanyagolható dolog, amit csak kommentben írtam le, az nem azt jelenti, hogy a feszültséget szeretném itt kelteni

2018. júl. 10. 23:16
 53/58 anonim ***** válasza:
100%

“Látom nem sikerült megértei a kérdés lényegét”


Rosszul látod, kaptál is elég sok releváns választ, többek közt tőlem is.


Nem állítom, hogy piszok fontosak ezek a részletek, mert már maga az alap kérdés sem túl komoly, de azért minimum furcsa, hogy mindig van újabb apró részlet ami azért más megvilágításba tudja helyezni az eredeti kérdést.


“1. Mit szólnál hozzá a húgod ilyen szinten átvágja szüleit?”


Nyilván elgondolkoznék rajta, esetleg megkérdezném őt magát, milyen oka volt erre. De semmi esetre sem csinálnék belőle nagy ügyet.


“2. HETERÓKÉNT mi keresni valója lehetett ott?”


Szóval innen fúj a szél :D.

Látod ez a baj azzal ha az ember fogalmatlan, könnyen hülyeségeket feltételezhet.

Azért nem véletlen, hogy rajtad kívül ezt konkrétan senki nem hozta szóba. Azért mert nem túl valószínű, hogy lenne összefüggés.

A pride a fiatalok körében egy népszerű rendezvény, vannak akik csak azért mennek el mert milyen jópofa, hogy ott voltak, nem meglepő a 13 éves lányok különösen fogékonyak az ilyesmire.

Másik verzió, hogy támogatóként volt jelen, szintén jellemző a lányokra, hogy könnyebben azonosulnak a témával mert eléggé érzékenyek lelkileg.

Gondolom nem tudod, de akkor szólok, rengeteg heteró csak támogatásból is elmegy, nem jelent ez semmit.

Ha pedig mégis arról lenne szó, igazából nem sok beleszólásod van abba melyik nemet tartja vonzónak, bármilyen meglepő ez mindenkinek a magánügye, és nem a szüleire sem tartozik.


De még nagyon korai lenne ilyesmit feltételezni, kamaszkorban vannak átmeneti időszakok is, van aki eleve lassabban érik és ilyenkor még fel sem merül a vonzódás.

2018. júl. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
100%
Heteroként lehet nem korlátolt és támogatásból ment ki. Nekem rokonom meleg tiz éve él a párjával de sose voltak kint.
2018. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező,


Én valószínűleg elgondolkoznek,hogy hol rontottam el..ha már ilyen világban élünk,hogy ilyen szenny mozgalmak vannak,érdemes jobban odafigyelni első sorban a szeretteinkre.

2018. júl. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szóval a kérdés igaz lényege hogy esetleg meleg-e a húgod? Nem valószínű, de ha az akkor mi van? Megmondom: semmi...
2018. júl. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
88%

Imádom a nagy keresztényi felfogást. Nem az a lényeg, hogy szeresd felebarátodat? Egy meleg miért nem a felebarátod?



1. Mit szólnál hozzá a húgod ilyen szinten átvágja szüleit?


Bocs, de a szavaidból süt a homofóbia, hiába mondasz mást. Ha a szüleitek is ilyenek, mint te megértem, hogy nem mondta el, hova megy.



2. HETERÓKÉNT mi keresni valója lehetett ott?


Érdekelte, hogy milyen, buli, támogatja a melegek jogait.

2018. júl. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 Réka_rbn válasza:
83%
Hat en leginkabb privatba kozolnem vele eloszor es nem nyomoznek a baratnoje instajan, amig o taborozik. R
2018. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!