Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti is verekedtetek régen a...

Ti is verekedtetek régen a tesótokkal?

Figyelt kérdés

Igazából felnőttünk már,mégis annyira bánt,hogy nem voltam elég jó testvér neki.

Bántani sosem bántottam 1x2x volt olyan,amikor nagyon felnyomta az agyam,hogy megcsapkodtam a karját és sírva fakadt vagy kicsit megrángattam h térjen észhez,most rettentően bánt ..eszembe jut az arc,hogy elsírta magát kb.7 éves volt én meg 10..

Nagyon sajnálom,hogy hirtelen ennyire felidegesített,de nem bántottam igazából ,csak ezt az 1x2xi alkalom hirtelen felindulás annyira bánt most.


2018. júl. 30. 08:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Régen verekedtünk és nem kevésszer, egyszer még kórház is lett a vége (kicsi volt még az öcsém és nem volt tisztában a következményekkel), de ettől még jó testvérnek tartom őket. Eddig mindig számíthattam rájuk és én is igyekszem nekik segíteni. Szerintem nem ezen múlik. Bántani verés nélkül is lehet és ezek sokszor nagyobb sérülést okoznak (gúnyolás, terrorizálás, egyebek).
2018. júl. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi lányok mindig verekedtünk, sokszor orrvérzésig. Voltak durva verekedések. Ma már mi vagyunk a tökéletes testvérpár! Imádjuk egymást, és nagyon szoros a kapcsolatunk. Felnőttként sokkal jobban értékeled a testvéredet. Mi ma csak nevetünk a régi verekedős emlékeinken.
2018. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Én ezt nem tudom átélni mivel nekem nincs testvérem.

A testvérek mindig verekednek. Bármilyen kis apróságon össze lehet kapni a tesóval.

2018. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kisebb/nagyobb gyerekként mindenki verekszik a testvérével. Mi a bátyámmal szintén ütöttük egymást, aztán rájöttünk 12 és 15 évesen, hogy nincs semmi értelme. Azóta egymásra figyelő, egymást szerető testvérek vagyunk, immár 60 éve.

Ha ennyire zavar a viselkedésed a testvéreddel szemben, akkor beszéljétek meg, kérj elnézést érte! Biztos, hogy benne sincs tüske, de azért hozd szóba, hogy később se legyen ebből gond.

2018. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Persze,hogy verekedtünk mi is,szerintem ez a testvéreknél alap dolog.Mondjuk nálunk nem fajultak ilyen állapotokig a dolgok,de egy-két gáncsolás mindennapos volt.
2018. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk több volt, mint verekedés. A bátyám három évvel idősebb, én lány vagyok. Elég nyámnyila kislány voltam, sokszor zsarnokoskodott felettem, napi szinten vert minden apróságért. És ez nem az az átlagos testvéri verekedés volt, hanem szinte uralkodott felettem, sokszor voltak dühkitörései, és féltem tőle. Ez a félelem a mai napig megmaradt. Sosem volt jó a kapcsolatunk, nem emlékszem olyan pillanatra, amikor jól megértettük volna egymást. Most már felnőttünk, mindketten 30-on túl. Évek óta nem tartjuk a kapcsolatot.
2018. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
Nekem nincs tesóm, és sosem értettem ezt a dolgot. Volt egy ismerős testvérpár, akik mindig veszekedtek. Egyszer valahogy úgy jött ki, hogy megkérdeztem csodálkozva, hogy te szereted a tesódat? A csaj meg azon döbbent le, hogy miért kérdezek ilyet, persze h szereti. Én meg azt gondoltam magamban, hogy ha valakit szeretek, akkor nem anyázok vele állandóan...de biztos én vok hülye
2018. júl. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem mert nem volt kivel
2018. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Rengeteget.
2018. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Heti szinten volt bunyó, mindketten fiúk 1év különbséggel.
2018. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!