Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti is verekedtetek régen a...

Ti is verekedtetek régen a tesótokkal?

Figyelt kérdés

Igazából felnőttünk már,mégis annyira bánt,hogy nem voltam elég jó testvér neki.

Bántani sosem bántottam 1x2x volt olyan,amikor nagyon felnyomta az agyam,hogy megcsapkodtam a karját és sírva fakadt vagy kicsit megrángattam h térjen észhez,most rettentően bánt ..eszembe jut az arc,hogy elsírta magát kb.7 éves volt én meg 10..

Nagyon sajnálom,hogy hirtelen ennyire felidegesített,de nem bántottam igazából ,csak ezt az 1x2xi alkalom hirtelen felindulás annyira bánt most.


2018. júl. 30. 08:58
1 2
 11/15 anonim válasza:
Folyamatosan verekedtünk, lányok vagyunk 2,5 év különbséggel. Most vagyok 18, ő 21 és nem a legjobb a kapcsolatunk, de szeretjük egymást. Ez van. Két féle testvér létezik, a nagyon szoros, minden megteszek érted, meg a “nem biztosúr, nem ismerem ezt a nőt”.
2018. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és van egy öcsém 2 év kork.ség.

Napi szinten verekedtünk, tépte a hajam én meg rugdostam, de mindig kiálltunk egymás mellett és más nem bánthatta a másikat és ez a mai napig így van. Ha egy csaj g...skedne vele megverném neki mivel ő már

nem tenne ilyet se velem se más nővel :-D

2018. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Néha verekedtünk egyszer volt egy nagyon durva dolog is.

15 körül voltam ö meg 19 mindketten sulyosan megsérültünk nekem felrepedt a szám neki is, mert sokkal erősebbek voltunk az akkori korosztályunknál szoval hogyha nálunk verekedés volt mindig durva volt.Mára 22 éves vagyok és a legjobban a bátyámba bizok meg bármit elmondhatok neki

2018. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mi még most is megütjük egymást ha hülye a másik.

(18-20 lányok)

2018. aug. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sokat veszekedtünk, de igazi verekedésig nfm fajult a dolog. Sőt, a veszekedéseink ellenere, verekedni, egxmasért szoktunk olykor.
2018. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!