Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utalom a parom testveret es...

Utalom a parom testveret es annak a baratnojet. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Mit tehetek? Olyannyira bosszantanak hogy mar nem tudom tovabb megjatszani nagam. A testver egy kepmutato irigy ember a baratno egy fiatal lany aki minden lepesemet utanozza de sose orul semminek ha jo tortenik veluk.Irigy

Nem bir elviselni engem. Pedig en rendes voltam hozza mindidaig!

Betelt a pohar sokat veszekszunk ez miatt a parommal. Felek hogy sose fogja megerteni pedig o is latja. Allandoan probalnak megalazni azt akarjak bemeselni maguknak hogy en egy szar vagyok. Allandon askalodnak meg celozgatnak es nalam betelt a pohar. Beszelni mar probaltam errol semmi nem valtozott! Egyebkent a csalad tobbi tagjaval joban vagyok csak veluk nem!


2018. aug. 7. 13:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se kedvelem túlzottan a párom testvérét, bár vele legalább tudok normálisan beszélgetni, mint ahogy az elvárt. Viszont a barátnőjét zsigerből gyűlölöm, és inkább kerülöm őt. 3 éve nem vagyok hajlandó találkozni vele, annyira utálom. Ha már neked is az idegeiden táncolnak, és úgy érzed, nem tudod elviselni őket, a saját lelki békéd érdekében szakítsd meg velük a kapcsolatot. Ha a párod nem áll melléd ebben, akkor láthatod, mennyire vagy fontos neki. Igen, egy kapcsolatban kell néha áldozatokat hozni, és jópofizni a másik családtagjaival, de van egy határ, amit ha átlépnek a szemétségeikkel, azon túl már nem szabad eltűrni semmit.
2018. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Előttem szóló mi a baj?
2018. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Dobd ki a csávód! Nem férfi, ha ennyit nem tud rendezni.
2018. okt. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!