Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elmondanátok a testvéreteknek?

Elmondanátok a testvéreteknek?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, a testvérem 30. Màsfél éve együtt van a barátjával. A barátja az utóbbi hetekben elkezdett nekem irogatni, hogy bejövök neki egy ideje, találkouni akar velem, és nekem tetszene nagyon amit ő tud az ágyban. Sajnos az első ilyen üzeenetnél bele mentem egy ilyen "perverz" beszélgetésbe vele, és azóta sűrűn ír. Már le is tiltottam, mert nem feküdnék le vele, de nyomaszt a dolog. Nem merem elmondani a tesómnak, mert nagyon sok a problémája, és nem akarom ezzel fesztrálni plusszban. Mit tegyek?

2018. szept. 15. 17:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki a beszélgetést, az, hogy belementél a játékba mondd az igazat, vagy ha nem akarod mondd azt, hogy tesztelni akartad. Mindenképp mondd el a testvérednek, te is szeretnéd tudni, ha igy visekedne a kedvesed. Tartsd meg az összes üzenetet, ha talál a pasi törölni legyen bizonyítékod, hogy ő kezdte.
2018. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%

Te csak azért nem mered elmondani a tesódnak, mert az elején rohadtul bennevoltál, belementél egy ilyen beszélgetésben. Csak aztán megijedtél és meggondoltad magad. Már az első mondatánál rövidre kellett volna zárnod a témát és elmondani a tesódnak.

Mond el neki! Vagy komolyan hagynád, hogy egy ilyen alja emberrel éljen? Te a tesója vagy, mégis bepróbálkozott...gondold el, akkor hány nőnél próbálkozik még? Kb mindenfelé, ahol kapható rá valaki.

2018. szept. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elszúrtad ott, amikor belementél a beszélgetésbe. Mondd el a testvérednek a történteket, ha valóban szereted őt és bánt a dolog!
2018. szept. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!