Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti megtennetek ilyen esetben...

Ti megtennetek ilyen esetben a feljelentest?

Figyelt kérdés
Az ocsem most 17 eves,kb 3 eve jar edzoterembe,ez a sport nala egy kisse mar atcsapott fanatizmusba,egyetlen eletcelja,hogy testepito versenyzo lehessen. Ma reggel sebtapaszt kerestem a taskajaban,de szteroid tablettat talaltam,ami miatt persze egybol szamon lett kerve. Ez a szer itthon tiltott,raadasul o kisoru,a Btk. 186. alapjan akitol kapta 2-tol 8 evig terjedo szabadsagvesztest kaphat. En mindenkepp szeretnek feljelentest tenni,mert ki tudja meg hany gyereknek es milyen cuccokat ad el,de anya persze az ocsemet felti,hogy eseteg bantani fogjak,ha kiderul (es eleg hamar kiderulne,hogy o vagyis hat mi nyomtuk fel oket),ocsem pedig abszolut nem egyuttmukodo,a dileret vedi,nem mondja el ki az es milyen korulmenyek kozott jutott hozza a cucchoz.Ti tennetek feljelentest vagy a testvereteket feltve inkabb elneznetek az egeszet?
2018. szept. 22. 15:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
16%
Igen. Ez nem játék.
2018. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Már nem a komcsi korszakban élünk, hogy mindenkit szaladjunk felnyomni. Állítsd le magad. Az öcsikéd már elég idős ahhoz, hogy el tudja dönteni akar-e kokszolni vagy nem. Remélem ahhoz is elég nagy, hogy adjon egy tockost a más dolgába beleavatkozó idióta testvérének.
2018. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%

Az öcséd helyében letörném azt a más táskájában kutakodó mancsodat, és pépesre verném vele a hülye fejedet.

Mit kutakodsz a táskájában?

Ragtapasz, mi? Ugyan... Most meg börtönbe juttatnád a testvéredet?

Tudsz tükörbe nézni?

2018. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó, te is kokszolsz, attól vagy ilyen agresszív?
2018. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
20%
# 14 Miért lenne a koksztól agresszív? Teljesen igaza van! Más dolgába beleütni az orrunkat, pláne más cuccai közt kotorászni rohadtul nem kéne. Ha mégis megteszi, hát vállalja, hogy egyszer valaki nyakon vágja érte.
2018. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%

Igen, a kutakodásról szokj le.

Az esetet sztem nincs értelme jelenteni.

Ugyanakkor az öcséd azonnak álljon le a szedésével, és jó lenne megtudni, mi ez a szer, hogy tudjátok a mellékhatásait

2018. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%
Legális cuccokat árultam anno,szerinted engem érdekelt ki veszi meg ? Vitték mint a cukrot,pénz volt belőle,pont nem érdekelt lesz-e baja a tagnak vagy sem,hiszen tudta mit vesz és mit vállal.Viszont ha felnyomsz valakit,remélem tisztában vagy azzal hogy kiderül hogy te voltál,és annak lehetnek következményei.
2018. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
7%
#14, nem élek illegális szerekkel, de a magánélet ilyen fokú megsértése jobban kihozza beőlem az állatot, mint a koksz! Milyen jogon kotorász más cuccában ez a senkiházi? Hiába rokon, törvényadta joga sincs rá, hogy kutlásszon a testvére batyujában! És még ő menne rendőrségre?
2018. szept. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Wao,de sok az okos...a kiskoru testveremnek ha nem en,akkor anya barmikor atkutathatja a cuccait,felejtsuk mar el ezt a marhasagot,erdekes,ha az en cuccomba belenyult valaki,nem talalt illegalis dolgokat ugyhogy errol ennyit. Meg majd tan neki alljon feljebb,mert hulyeseget csinalt? Megjegyzem,a dilert jelentenem fel,nem ot,a felhasznalasat a btk. egyebkent nem rendeli buntetni,tehat o tanukent lenne az ugyben es semmi tobb,szoval nem kell az okoskodas olyanoktol,akinek fogalma sincs a buntetojogrol.


Nem tudom amugy aki itt arcozik,hagyna-e hogy a testvere tonkretegye a testet ilyen szarokkal.Akinek meg igen a valasza, az szerintem nezzen magaba.

2018. szept. 23. 18:14
 20/23 anonim ***** válasza:
41%

Sötét...

Jelentsd csak fel az embert akitől a cucc van. Aztán aki a lánc végén áll, remélhetőleg majd beveri a képed, vagy hogy még rosszabbul essen a tesódét.

Törődj a saját dolgoddal, ne máséval! Ha annyira aggódsz a tesódért, akkor ülj le vele négyszemközt egy beszélgetésre, de ne a hát mögött intézkedj ilyen sunyi sz@rházi módon!

2018. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!