Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék néhány kg-ot...

Fogyni szeretnék néhány kg-ot és izmosodni, erősödni, kaphatnék tanácsokat?

Figyelt kérdés
151 cm-es, 44 kg-os 17 éves lány vagyok. Alapvetően nincs nagy bajom az alakommal, ds szeretnék kb. 3 kg-ot fogyni, mert szerintem a derekam és combom is lehetne vékonyabb. Emellé nagyobb, feszesebb popsit szeretnék, laposabb, izmosabb hasat és formásabb lábakat. Tudom, hogy nincs helyi fogyás, illetve azt is, hogyha az izomzat növekszik, az visszajöhet kilókban, de látszatra akkor is 3 kilóval vékonyabb vagyok, remélem, értitek. :D Arra gondoltam, hogy elkezdek futni erősítő gyakorlatokkal kombinálva, illetve az étrendemből elhagyom az édességeket és gyümivel, zöldséggel helyettesítem őket. Hetente hányszor, mennyit kellene futnom? Szerintetek ez a módszer beválna? Mennyi idő után lenne látható eredmény? Egyéb tanács? Nagyon szépen köszönöm előre is! ☺

2017. febr. 13. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Futhatsz, de az nem kifejezetten erősít s a fogyáshoz sem kell. Jó a keringésnek és segíthet a fogyásban, de nem kötelező, így nincs válasz, hányszor fuss.

Csak az édességek kihagyása kevés, kellene egy jó étrend. Lehet, hogy eleve nem eszel rosszul, nem tudhatom, mindenestre ez egy összetett dolog, nincs olyan, hogy pl. ha kihagysz valamit, akkor fogysz.

Ha nagyobb feneket akarsz, ne várd, hogy a combod ne izmosodjon, persze ha ott van fölös zsír, attól megszabadulhatsz.

A helyedben rövid ideig szálkásítanék (kezdőként fel is jöhet egy kis izom... a kilókkal nem törődnék, de a fogyás gyorsabb folyamat szokott lenni, várható, hogy csökken), majd tömegelnék.

2017. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!