Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hugom sértődös hogyan mondjam...

Hugom sértődös hogyan mondjam meg neki ne igyanak alkoholt a barátjával már reggeltől mikor látogatóba jönnek hozzánk?

Figyelt kérdés
Vagyis férjem kért meg hogy a gyerekekre való tekintettel mikor látogatóba fognak jönni kb 1 hétre mondjam meg nem ihatnak a házban délelőttől. A barátja igen sok alkoholt iszik és ők kb úgy képzelik a nálunk töltött időt hogy végig isszák.. Nekünk kisgyerekeink vannak ovis-sulis és félek nem fogják figyelembe venni. Hugom hirtelen robbanó nem toleráns természet aki semmijen kritikát nem fogad el. Ezt támadásnak venné és minden rossz lennék ha megkérném ne igyanak a házban.. Férjem nem tűri és nem tudom hogyan álljak neki a dologhoz. Hugom nem fiatal 37 éves de barátja csak 25 és az aztán iszik rendesen. Nem kedvelem őt mert csak piál meg bulizna más nem érdekli, a gyerekeket se szereti..Mi nagyon mértékkel iszunk néha és a gyerekek előtt nem igazán. Kínos ez a dolog nekem. Ti hogy mondanátok meg neki?
2018. okt. 21. 22:23
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
90%
+ körösztanya sem kell - ha elzüllött főleg nem
2018. okt. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Sajnos rosszul választottunk keresztanyát, mostmár tudom.. De mostmár hiába keseregek miatta... Ő ezt egy bulinak fogja fel hogy itt lesznek és nem úgy hogy spirituálisan részese legyen a keresztlánya hitének útján...
2018. okt. 21. 22:48
 13/41 anonim ***** válasza:
58%

Valláskárosultság,mindent értek.. :D

36N

2018. okt. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
82%

" fusztrál h neki még nincs elcseszve az élete a gyerekkel és szorakozh"

- jaja a 10-es egy ismert gyerekgyűlölő aberrált nyomoronc itt a gyakorin, ignoráld

2018. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
96%
Gyerek ide vagy oda, én még gyerek nélkül sem tűrnék meg egy idült alkoholistát egy hétig az otthonomban, gyerekkel együtt pláne nem.Ha mindenképp megakarjátok hívni őket, keresd meg nekik a legolcsóbb szállót, és fizessétek felesbe, ha nincs rá pénzük.Ha ez se tetszik nem jönnek.Kész.
2018. okt. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
82%

Nem érted meg, hogy nincs megoldás! Minek hívsz meg olyat, aki titeket le se sz@r?

Az, hogy külföldön vagytok, nem indok az egy hétre! Jön, lát, megy, ennyi. A barátja nélkül. Minek kéne nektek nyaraltatni az ügyeletes ágyasát? Elrontottál egy helyzetet, és most jól akarsz belőle kijönni. Nem fog sikerülni! A férjeddel fogsz összeveszni, akivel ott vagytok mindenkitől távol hármasban egymásra utalva, ahelyett, hogy a hülye húgoddal vesznél össze!

2018. okt. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
20%

Honnan veszi mindenkit, hogy alkoholista a húga és annak barátja?

Én is ismerek olyat, aki rendesen dolgozik éli az életét pia nélkül, majd évi 3-4 alkalommal amikor a tesójánál tölt néhány napot akkor iszik. Nem csattrészegre, de például sörből lecsúszik néhány. Utána meg eltelik két hónap, hogy egy kortyot sem iszik. Szóval nem kéne alkoholistának kikiáltani azért, mert a szabadsága alatt iszik valamennyit.

Persze ha minden nap részegségig issza magát akkor nem szóltam.

2018. okt. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
95%

Hát pedig menjenek hotelbe.


De nekem eleve fura minek mennek alkoholista emberek egy elsőáldozásra:D


Amúgy meg erre az eseményemre nem kötelező menni a keresztszülőnek,ha jól tudom.

Nem keresztelés.

2018. okt. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
89%

Mi van 10-es, jönnek az elvonási tünetek?

Más egy szombat esti buli,azzal nincs gond. De kizárt, hogy a lakásomban eltűrjem a tesóm és az épp aktuális pasiját, hogy egész nap ott döglenek és vedelnek. Én azt sem értem, azt a pasit mi a fenének hívtátok meg?

Kérdező, te is egy rakás szerencsétlenség vagy. Ilyen b@lfasz létedre hogy tudsz gyereket nevelni? Itt szerencsétlenkedsz, hogy hogyan mond meg nekik, hogy ne igyanak egész nap.. Hát szépen, határozottan közlöd, hogy márpedig ez nem kocsma, nincs lerészegedés meg egész napos piálás. Ha nem tetszik, lehet hotelba menni.

Ha a férjeddel ezen összevesztek, meg is érdemled a sorsod.

2018. okt. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 Metionin ***** válasza:
95%
Ha eleve ilyen személyiség a húgod, miért hívtad meg? Pláne egy hétre. Külföldre is el lehet ma már jutni úgy hogy 2 napig marad, egyik nap jön, másik nap megy. A dugópajtira meg pláne nincs szükség, függetlenül attól hogy iszik-e. A ti házatokban a ti szabályaitok érvényesek, ha ez nem tetszik, akkor tessék szállást keresni vagy nem muszáj eljönni. Csak ne legyél nyuszi ezt közölni vele előre. Ha megsértődik, a leírtak alapján nem lenne valami nagy veszteség.
2018. okt. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!