Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Párom testvére. Nővére mindig...

Párom testvére. Nővére mindig haza látogat a hétkozepétől vagy hétvégén. Ti hogy kezelnétek ezt?

Figyelt kérdés
Van egy 1eves kisgyereke ha alszik akkor mindenkinek csendbe kell lennie ne hogy felkeljen Mi olyankor nem tudunk összebujni se tvzni mert halkan kell lenni. A másik dolog ami zavar minket hogy párom csak hétvégén tudna aludni de hétvégén mindig itthon vannak és nem tudja ki aludnia magát miattuk (hamar kell a baba sír stb).
2018. okt. 30. 21:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
A ti lakásotokba látogat haza?
2018. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Költözzetek el.
2018. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen ez az együttélés a tágabb családdal... Kialvatlanságra meg füldugó, igazán egyszerű megoldás.
2018. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Mérget vennék rá hogy az nem a ti lakásotok hanem a szülői ház ahova ő is hazajár. Ez esetben koltozzetek el kulon es senki sem zavar titeket
2018. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Menjetek albiba,amugy engem is és a férjem is irritálnak a babák gyerekek,de nem költöztem soha mások nyakára és utána nem dirigáltam h kijöhet v mehet.. :O

40N

2018. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Persze. Párom szülőhaza. Az összekoltozes meg nem egyszerű. Leginkább nálunk vagyunk. De szeretnénk vőlegényem szülőhazaba is lenni csak így nem tudunk. Nem értem minek költöztek el ha itthon vannak a legtöbbet nem a saját házukba.
2018. okt. 30. 22:33
 7/20 A kérdező kommentje:
De fejemet teszem azert jönnek haza ilyen sűrűn mert akkor nem kell főzni takaritani ő lustalkodhat. Semmit nem csinál ha itthon vannak.
2018. okt. 30. 22:40
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Ő ott otthon van. Ha nem tetszik maradj te is Otthon..
2018. okt. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mar nem az ő otthona.
2018. okt. 30. 23:27
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
De az bánatodra,nálunk mindenkinek az otthona marad a szülői ház is,hiába lakik máshol,ott a családja,az h téged nem fogadnak be annak oka van..
2018. okt. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!