Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Párom testvére. Nővére mindig...

Párom testvére. Nővére mindig haza látogat a hétkozepétől vagy hétvégén. Ti hogy kezelnétek ezt?

Figyelt kérdés
Van egy 1eves kisgyereke ha alszik akkor mindenkinek csendbe kell lennie ne hogy felkeljen Mi olyankor nem tudunk összebujni se tvzni mert halkan kell lenni. A másik dolog ami zavar minket hogy párom csak hétvégén tudna aludni de hétvégén mindig itthon vannak és nem tudja ki aludnia magát miattuk (hamar kell a baba sír stb).
2018. okt. 30. 21:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

Én is elköltöztem már, de attól a szülői ház még ugyan úgy az otthonom, mint az új lakás.

Mégis mit kéne ezen kezelni? A "gyerek" akkor megy haza amikor akar, nehogy már egy "sógor" pattogjon, hogy ne vigye haza az unokát meg ne látogassa a szüleit!

Költözzetek el ha valami nem tetszik. Persze gondolom kényelmesebb a mama hotelben


Csendben kell lenni meg korán kelni (füldugó) micsoda problémák....

2018. okt. 31. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

Nekünk a szülői ház ugyanúgy az otthonunk tudod vhol ez igy szokás.


A parod szüleinek házában meg ne akard te megszabni ki mehet meg mikor. Költozz vissza a te szüleid hazaba ha zavar a gyerek.

2018. okt. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%
Akkor hét közben legyetek a párodéknál, hét végén meg nálatok. Mi olyan nehéz ezen?
2018. okt. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%
Újabb epizód! A "gonosz" sógornő megint színre lép.
2018. okt. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%

"Mar nem az ő otthona."


De igen, az ő otthona. Sokkal inkább, mint a tiéd. Jesszus, még te is azt írod, hogy "hazalátogat".

2018. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk ugyanez van, párom nővére heti 1-2 éjszakát mindig itt tölt, pedig van saját házuk a férjével.

Hogy őszinte legyek, számomra érthetetlen szokás, és elég bosszantó egyéniség a csajszi, DEEEE könyörgöm, ő megy a szüleihez, úgymond "haza". Mikor ideköltöztem hozzájuk, elfogadtam a játékszabályokat, nem akarok változtatni rajtuk, megtartom magamnak a véleményem, nem "kezelem" sehogy a dolgot.

Vagyis de, kezelem, azzal, hogy gyűjtögetek szorgosan a párommal együtt, és hamarosan úgy néz ki, hogy el tudunk költözni.

Ha a párodat zavarja, akkor ő próbálja meg megoldani, ő szóljon a tesójának, de te maradj ki belőle, mert csak kivívod a család ellenszenvét, ha megpróbálsz beleszólni az otthoni életükbe.

Próbáljatok mielőbb elköltözni, esetleg a párod próbáljon a tesója lelkére beszélni, ennyit tudtok tenni igazából.

2018. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
46%

16-os vagyok

Aki nyomkodja rám a mínuszt, az meg tudná fogalmazni esetleg pár mondatban, hogy miért? Mit írtam pontosan, ami nem hasznos?

Köszönöm

2018. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező más otthonában te csak ne rendezkedj.

Irritáló egy liba lehetsz.

2018. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
87%
Már nem az ő otthona? Mondod ezt te? Egy odatelepült senki? Ő ott mindig otthon lesz, te pedig megtűrt személy vagy. Az ő gyereke ott vérrokon, családtag, te meg aktuális barátnő. Nehogy már neked legyenek útban.
2018. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
81%
Ha neked lenne egy házad meg két felnőtt gyereked, és lenne valami összetűzés, melyiket raknád ki hamarabb? A saját lányodat az egyéves unokáddal, vagy a fiad aktuális macáját?
2018. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!