Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hatalmas bunkóság lenne nem...

Hatalmas bunkóság lenne nem meghívni a nővéremet a szalagavatómra?

Figyelt kérdés
Sajnos a nővéremmel nagyon rossz a viszonyunk,amikor együtt van a család mindig veszekszünk. Nagyon ellentétes személyiségek vagyunk. Ő diplomás,és azt hiszi hogy én egy senki vagyok,mert nekem nincs. Önbizalomhiányos voltam és vagyok még mindig,mert kiskorom óta csak bánt engem.. és a lényegre rátérve: a szalagavatóm nagyon fontos számomra,hisz egyszer van az ember életében.. és úgy gondolom hogy nem egy esküvő fontosságú esemény, de mégsem szeretnék emiatt bunkónak tűnni. Nem akarom hogy tönkretegye a napomat. Szóval,mit gondoltok?
2018. nov. 6. 18:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Hívná meg a halál...


Ha bántott mindíg is téged, miért hívnád meg? Ez nem bunkóság, csupán a tényleges szeretteidet szeretnéd látni a szalagavatódon. Ne magaddal csessz ki, mert a nővéred egy ***** *****.

2018. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Miért néz le, hogy nincs diplomád? Ha most fogsz érettségizni akkor hogy szerezhettél volna diplomát? Nem igazán értem.
2018. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
De hogyan lehetne diplomád szerinte, amikor még csak most lesz a szalagavatód? :D
2018. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat,kicsit összekaptam a dolgot. Szóval,amiatt néz le,mert én nem jelentkeztem egyetemre,főiskolára,mert nem célom a diploma,hanem más terveim vannak. Köszönöm az eddigi válaszokat
2018. nov. 6. 18:18
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne hívd. Szüleidnek mi a véleménye? Azért ők is látják, hogy milyen, nem?
2018. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
A szalagavató, mint fontos esemény az életben, ez milyen jó vicc :D Nem kell meghívnod, ha csak elrontja a napodat, egyáltalán nem kötelező. Ha ennyire nem vagytok jóban, akkor még örülni is fog, hogy nem kell elmennie és jópofiznia.
2018. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Anyum szavaival élve mérhetetlenül önző. Bár én az arroganciáját látom a legelviselhetetlenebb tulajdonságának. Csak anyum is ugyanúgy le van nyűgözve,hogy ő az első ember aki el akart menni egyetemre,és el is jutott. Sajnos el van vakulva,soha nem látja hogy hogyan viselkedik,és miként beszél a családtagjaival.
2018. nov. 6. 18:27
 8/18 A kérdező kommentje:
Miért probléma,ha nekem fontos? Már régóta várom,és nem értem mi a baj ezzel.
2018. nov. 6. 18:28
 9/18 A kérdező kommentje:
5 főt hívhatok meg,és vannak fontos emberek számomra,akiket szívesebben látnék mintsem őt...
2018. nov. 6. 18:31
 10/18 anonim ***** válasza:
5%
Hát figyelj, meghívod, lesz ami lesz. Max nem jön el. Az tőle lesz bunkóság. Sajnálom hogy egy ilyen nagyképű barom a testvéred, ha szabad kimondanom. Ha ott lesznek a szüleid, úgy is felügyelik.
2018. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!