Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csak engem idegesít az amit a...

Csak engem idegesít az amit a bátyám csinál?

Figyelt kérdés

A bátyám 19 éves. Még otthon lakik, tanul. Most éppen nyári szünet van,ezáltal sok időd töltünk egy légtérben (csaladi nyaralások,+ itthon ülős fajták vagyunk,főleg ebben a melegben)

Szóval a bátyám fülében mindig benne vana fülhallgató. Amikor nyaraltunk akkor is szálláson,evés közben,itthon is most evett ,közben néz valami videót. Ha hozzászólunk, sokszor nem hallja,ha pedig megpróbálunk beszélni vele erről,csak magába fordul. Rettentően idegesìt ez az egész. Mit lehetne tenni? Szerintem ez nem normális.



2018. aug. 8. 12:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem sem normális. Van/volt kapcsolata?
2018. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Nem.... elég introvertált az tény, de nincs elhízva,hogy ez bármiben is akadályozza. Most is anya szólt neki,én pedig továbbítottam az üzenetét hogy egyáltalán meghallja,erre csak azt mondja hogy nem érdekli

(Nekem es anyának kellett felhurcolni egy matracot a garázsból)

2018. aug. 8. 12:54
 3/34 anonim ***** válasza:
32%
Függőség. Pszichológushoz vele.
2018. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
67%

1. Mi köze az introvertáltságnak az elhízottsághoz???

2. Láthatólag nem tudod, mi az introvertáltság, ugyanis ez NEM az!

3. Egy FELNÖTT embert hogy vihetne bárki is pszichológushoz?????

2018. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
28%

# 4

Ha tanácsot nem tudsz adni, legalább baromságokat ne írj!


1. Annyi köze van hozzá, hogy az introvertált személyiségek a zárkózott életmódjukból kifolyólag hajlamosabbak lehetnek az elhízásra, hiszen mozgásszegény életmódot folytathatnak.


2. Jól használta a kérdező a szót "A latin eredetű szó, nehezen barátkozót, befelé fordulót, a külső világtól elzárkózót jelent. Manapság divatos kifejezéssé vált, és egyre többen jelölik magukat introvertáltként, ezzel jelezve, hogy magukban jobban érzik magukat. "


3. Nyilván szószoros értelemben sehogy, de tanácsokkal, segítséggel lehetne rajta segíteni.

2018. aug. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Utolsó ,köszönöm.

Mellesleg az elhízott embereknek ez miatt lehet önbizalomhiánya, ezáltal is válhatnak itrovertálttá, és fordulhatnak magukba. De az elhízós példát az miatt is hoztam,hogy fel tudta volna emelni a seggét es segíteni cipekedni, ergo nem egy mozgáskorlátozott ember.

Mellesleg szeretne pszichológushoz menni.

2018. aug. 8. 13:18
 7/34 anonim ***** válasza:
77%

Az introvertált NEM azt jelenti, hoyg valaki nem TUD kapcsolatot létesítenia külvilággal, hanem CSAK ANNYIT, hogy egyedül is jól érzi magát. Az, hogy valaki nem akkor boldog, ha minden nap bulizik meg társaságban van, nem azonos azzal, hogy otthon a szobában egyedül gubbaszt és nem áll senkivel sem szóba!


Szóval nem helyesen használta a kérdezö ezt a kifejezést.


Mástészt az introvertáltak közt semmivel sincs több elhízott, mert ettöl még böven csinál sok mindent, legfeljebb nem csapatban sprotol, hanem pl. súlyzókkal erösít!

2018. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
54%

Kérdezö: az introvertáltság veleszületett tulajdonság, nem pedig (elhízás vagy egyéb miatt) kialakult tulajdonság.

Ha meg szeretne pszichológushoz menni, akkor mi akadályozza meg?

2018. aug. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

...wtf ember,chill. Nyugi :'D

Tudom mit jelent az introvertáltság. És nem is azt mondtam hogy EZ jelenti az intorvertáltságot. Azért introvertált,mert sokszor van egyedül, kicsi kora óta kerüli az embereket ha megteheti és még rengeteg jele van. Egy szóval sem mondtam hogy azért lenne introvertált nert egyfolytában zenét hallgat. Azért köszönöm, de a szövegértéseden kicsit csiszolj még.

2018. aug. 8. 13:26
 10/34 anonim ***** válasza:
63%
4#, 7# Ha befejezted a magyarórát akkor a kérdésre is válaszolsz? Ez nem a nyelvtan topik.
2018. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!