Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Anyukám jogosan várja ezt el?

Anyukám jogosan várja ezt el?

Figyelt kérdés

Van egy 26 éves húgom, aki 3 napja került kórházba egy elég komoly tüdőgyulladással. Aznap mikor bekerült bementem hozzá, de este hazamentem, mert másnap mennem kellett dolgozni. Másnap munka után is bementem, de kb. 1 óra múlva hazamentem, mert szerettem volna még otthon is pihenni egy kicsit. Ma nem mentem be, mert sokat dolgoztam, volt egy meetingem is, és ma este pár barátnőmmel elmegyek étterembe. Anyukám nagyon kiborult, hogy nem megyek be a kórházba. Nem érti meg, hogy nem lehetek folyton ott, főleg hogy a húgom nem is nagyon van magánál, szinte folyton alszik, legjobb esetben 1 órát van fent egyhuzamban, de a láz miatt akkor is teljesen kába. Mondtam neki, hogy felnőtt nő vagyok, szabad akaratom van, akkor megyek be, mikor időm engedi.

Szerintetek jogosan várja el, hogy bemenjek? 32N



2018. dec. 12. 16:31
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ő a testvérem, szeretem őt! Vigyáztam rá mikor pici volt, ha bántották megvédtem, most is védem őt, ahogy tudom. De igenis van munkám és vannak barátaim, illetve nem látom értelmét annak, hogy órákat üljek az öntudatlan húgom mellett. Segítek neki azzal bármit is? Tudja, hogy ott vagyok? Jobb lesz neki? Nem hiszem...
2018. dec. 12. 21:11
 22/46 anonim ***** válasza:
87%

"A másik húgom, a szüleim és a nagynénénk is ott van. "


Pont ez kell egy kórházi fekvőbeteg mellé, hogy egy hadseregnyi ember körbevegye, a levegőt is elszívva előle. Nála már csak a szobatársai érezhetik jobban magukat a kedves aggódó rokonok jelenléte miatt, arról nem is bezsélve, hogy mennyi mindent behordhatnak a beteg emberek közé úgy, hogy észre se veszik. Agyament banda!

2018. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
14%

Jó hagyjuk.. Menjél barátnőzni meg meetingezni.. Pofám leszakadna ha ilyen evidens sorrendet nem tudó gyerekem lenne.. Remélem gyereked még nincs,még őt is otthagynád a kórházban öntudatlanul h minek vagy ott inkább barinőzől,meg meetingelsz,bár az ilyen meetinges csajok nem szoktak szülni,de jobb is..

58N.

2018. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Magánkórházban van, külön szobát intéztek neki a szüleim, szóval a szobatárs probléma nem áll fent. Viszont a többivel egyet értek, szerintem elég lenne,ha csak a szüleim lennének ott, de ők is mondjuk felváltva, mi többiek pedig pár naponta be mennénk 1-2 órára, de a szüleim és a másik húgom teljesen kiakadtak rám, hogy szívtelen vagyok...
2018. dec. 12. 21:24
 25/46 A kérdező kommentje:
Már meg ne haragudj kedves 58N, de tudod te egyálalán, hogy mi a meeting? Ez a munkám egy része, minden egyes munkahelyen van ilyen, és nem én döntöm el, hogy megyek-e vagy sem...
2018. dec. 12. 21:27
 26/46 anonim ***** válasza:
55%

"Öntudatlan"?


Milyen állapotban van konkrétan...? Javult egyáltalán, mióta bekerült?

2018. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
56%

Egyétértek a hugaiddal.. Veled vmi nincs rendben.. Jégkirálynő jut eszembe az irásaidról.. De gondolom velük se jo a kapcsolat,és a kórházban fekvővel se lehet túl jó. Olyan mintha a családod elöl menekülnél vagy kényszer lenne a szeretet kimutatása számodra és elvárnád h ők is érzelmetlenként kezeljék a testvérüket és kvázi letojják egymást is,ebből fakad a többi,bár ha veled lenne vmi lenne ám hiszti h nem lennél körbe ugrálva, nyakamat a rozsdás bőkő alá..

40N

2018. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
24 órából 19-ben alszik, ha fent van pedig nagyon kába a magas láz miatt. 3 napjavan bent, ugyanolyan állapotban van mint mikor bekerült, nem is jobb de szerencsére nem is rosszabb. Azt mondják az orvosok, hogy egy hétig még biztosan bent lesz, aztán meg hogyan tovább, majd meglátjuk.
2018. dec. 12. 21:34
 29/46 A kérdező kommentje:
Jó kapcsolatban vagyok mind kettővel, csak szerintem nem indokolt őt terhelgetni, és egész nap ott ülni, van neki elég baja, ismerem, tudom, hogy ő sem örül neki, hogy ott ücsörögnek 4-5-en egész nap.
2018. dec. 12. 21:37
 30/46 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos el kell várni tőled ami alap lenne egy normális családban de a húgaidnak adok igazat én is nem sok érzes szorult beléd ha a tesod kórházban meg id te a barátnőddel szórakozol..
2018. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!