Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Anyukám jogosan várja ezt el?

Anyukám jogosan várja ezt el?

Figyelt kérdés

Van egy 26 éves húgom, aki 3 napja került kórházba egy elég komoly tüdőgyulladással. Aznap mikor bekerült bementem hozzá, de este hazamentem, mert másnap mennem kellett dolgozni. Másnap munka után is bementem, de kb. 1 óra múlva hazamentem, mert szerettem volna még otthon is pihenni egy kicsit. Ma nem mentem be, mert sokat dolgoztam, volt egy meetingem is, és ma este pár barátnőmmel elmegyek étterembe. Anyukám nagyon kiborult, hogy nem megyek be a kórházba. Nem érti meg, hogy nem lehetek folyton ott, főleg hogy a húgom nem is nagyon van magánál, szinte folyton alszik, legjobb esetben 1 órát van fent egyhuzamban, de a láz miatt akkor is teljesen kába. Mondtam neki, hogy felnőtt nő vagyok, szabad akaratom van, akkor megyek be, mikor időm engedi.

Szerintetek jogosan várja el, hogy bemenjek? 32N



2018. dec. 12. 16:31
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem lenne kedvem, tök lehangolt lennék. De hát mindenki más és más.
2018. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk, ha bent lettél volna, akkor lehet, hogy tudtál anyud teletömje. De amúgy szerintem itt nem a tesódnak van szüksége lelki támogatásra, hanem a családod többi tagjának. Én sem azért jártam be a kórházba, mert nagyim beteg volt, hanem, hogy a vele levő anyukám ne kapjon idegösszeroppanást.
2018. dec. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
27%
tudtál volna tenni ellene, hogy anyud...
2018. dec. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

Hát, köszönöm szépen a válaszokat!

Belátom, a vacsora a barátnőimmel nem lett volna jó ötlet, azt aztán le is mondtam. Azt még most sem látom be, hogy 1 óránál többet üljek bent, ráadásul minden nap.

Akik az állapota iránt érdeklődtek: Kicsit már jobban van, már többet van magánál és a láza sem olyan magas. Az orvosok azt mondták, hogy legjobb esetben jövő hétvégén mehet majd haza, mert a szervezete nagyon gyenge, és hosszú idő lesz míg az immunrendszere feláll ebből.

2018. dec. 14. 21:04
 45/46 anonim válasza:
82%

Ennek örülök :)


Az én drágalátós családom csak üvöltöziknés bánt, ha beteg vagyok, nemhogy még meglátogassanak... Vesegyulladással, mikor eszméletemet vesztettem 41 fokos lázzal, megkaptam, hogy "bolond vagyok, szimulálok, fel kellett volna öltözni". Van ilyen is.


22/n

2018. dec. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, ilyen emberekkel ne is foglalkozz, csak tönkretesznek!
2018. dec. 15. 13:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!