Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan kurv*zott az le anyukám?

Error444Error444 kérdése:

Jogosan kurv*zott az le anyukám?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy 5:45 re állítottam az ébresztőt, hogy még egyszer át tudjam nézni a kémiát (Tz-írunk aznap ). Reggel csörög az ébresztőt, és már negyedszerre nyomom ki, amikor anya a földszintről szól, hogy aludjak nyugodtan, nekem még nem kell kelni. Én mondtam neki hogy Tz-t írunk kémiából úgyhogy muszály lesz felkelnem . Ezért fölkapcsoltam a lámpát, de sajnos ennek ellenére elszundítottam. KB 6:45 kor arra kelek hogy anya ordít hogy menjek le. Én az emeleten voltam, ő a földszinten, úgyhogy eleve nem normál hangerővel beszéltünk, de hallottam rajta hogy ideges ezért valami hasonlót mondtam.

-gyere le!

-oké anya nyugi. Mi a baj? -

-gyere le!

-miért?

-Mert látni akarom hogy ébren vagy!

-Oké megyek

-GYERE LE!

-megyek megyek

-GYERE LE!

MEGYEK!!! - Ezt igaz, indulatosabban, és hangosabban mondtam mint kellett volna, de ő korán reggel fortyogott a dühtől amikor én még föl sem keltem, nem tudtam mit árthattam neki. Erre ezt mondta (idézem :) "hülye kis kurv*".

Most mi van? Mi a jó... Elhiszem hogy nekem nyugodtnak kellett volna maranom, mikor negyedszerre ordítja hogy menjek le, mikor elsőre is reagáltam, és nem kellett volna leordítanom hogy "MEGYEK!!!!" de megérdemeltem én ezért a lekurv*zást? :/(mondjuk lehet én reagálom túl)



2017. jan. 3. 16:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%

Anyukád "kicsit" idegbetegként viselkdett..

Felébresztetted vagy csak simán ilyen bunkó? Már bocsánat..

2017. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Ezt anyàd reagalta tul. Nem tudom mi baja van es hogy rgyebkent is hajlamos e az ilyen viselkedesre, de amugy itt egy tipp: sose beszeljetek egymassal ugy hogy nem egy helysegben vagytok. Kiveve ha csak felszol az emeletre h pl hozz le valamit ha mar ugyis lejossz
2017. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Anya már ötkor fent van, hogy elkísérje a tesóma buszhoz, szóval nem ébresztettem fel, hacsak nem aludt vissza.
2017. jan. 3. 16:33
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
Anyukád primitív és idegbeteg. A k..rva aki pénzért szexel, nem az aki fáradt és szundi gombot nyomkod. Te is tudod hogy nem jogos.
2017. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%
És mi lett volna ha mondjuk lemész? Ebből nem kell nagy ügyet csinálni, hidd el, máskor is fog majd így hívni.
2017. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Amikor hivott már tápászkodtam.
2017. jan. 3. 16:39
 7/25 anonim ***** válasza:
35%

Ő idegbeteg, te meg nem tudsz írni. (A "muszáj" nem ly!)

Szép kis család.

2017. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Igen régi hiba,köszi hogy mondod így felvételire jó lesz megszokni. Amúgy kicsit ingerlékeny, de nem szokott ennyire durván beszélni. És bevallom én sem voltam vele mindig kezes bárány,de ahogy én emlékszem azután igyekeztem bocsánatot kérni, meg stb. Sőt ha veszekedés közben kurv*zott volna le, akkor mondhatnám hogy felidegeltem, és jogosan tette, és nem tehetett róla mert ideges volt vagy mit tudom én.. De egyrészt nem érzem jogosnak, másrészt úgy látszik bocsánatot sem tervez kérni. Meg egy kicsit talán rosszul is esett.
2017. jan. 3. 16:49
 9/25 A kérdező kommentje:
És bevallom az az utolsó :MEGYEK " Elég idegbeteg volt.
2017. jan. 3. 16:56
 10/25 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem felnőtt létére nincs tisztában a k_rva szó jelentésével.
2017. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!