Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez természetes vagy én vagyok...

Ez természetes vagy én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés
Testvéremék külföldön élnek már sok éve, ott építették fel az életüket, jól élnek.Viszont mindig röhögnek az itthoni magyarokon, milyen szegények, milyen kicsi kocsikkal járnak.Egy példa: csak a szegények vesznek az IKEA-ból bútort, a gazdagok faragottat vásárolnak.Én soha nem panaszkodtam az anyagi helyzetünkra,de nem is dicsekedtem.Átlagos színvonalon élünk,de ez baromira idegesít.

2018. dec. 15. 23:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
A tesódékat egy szóval lehet jellemezni: Taplók.
2018. dec. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Természetes. Önigazolást keresnek. Ennyi.
2018. dec. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem szoktam ennyi alapján megítélni embereket és nem akarok rosszat mondani a testvéredre, de a véleményem tömören: egy tahó, akinek elkelne egy oltári pofon az élettől, hogy megtanulja, hol van a helye.
2018. dec. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%

Sajnos van is min röhögni.. És lesz is min,mikor majd jegyre adnak kaját vagy arra se.. Mondjuk minket nem izgat igazán,nem is érint,elhuztunk onnan sok éve. De gáz hogy egy ország ilyen birka szinten legyen..

64F

2018. dec. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%

Én asztalosnak tanulok és sajnos tényleg a szegényebbek az ikeából vásárolnak, biztos vagyok benne hogy a szegényebbek ennek is nagyon tudnak örülni, mert azért a pénzért is meg kell dolgozni elég keményen, és én is büszke lennék magamra, bár az ikeás szekrények 10 év után szét esnek, meg görbül a polc benne azt meg kell fordítani 1-3 évig míg bírja aztán el törik csak úgy aztán kuka, míg a nem ikeás ha nem az eredeti dolgok több 100 évig el vannak, az is igaz hogy kis kocsikkal járnak leg többen mert ezt engedhetik meg maguknak és? ha én milliomos lennék akkor sem biztos hogy drága kocsit vennék, minek? egy átlag fizetésből mondjuk 150000 Ft ből valaki vesz hitelre 4-8 milliós kocsit, 8-10 évig csak azért a kocsiért dolgozik, 8-10 évet arra veszteget el az életéből hogy legyen neki egy drága kocsija, de ha össze töri egy kicsit is már nincs pénze megcsináltatni stb..

Sokan azt hiszik hogy ha nagy és drága kocsijuk van ők a valakik de nem, magasról le sza.ják, 10-20 másodpercig eszedbe van aztán úgy is el felejted, meg sokan azt hiszik hogy mindenki velük foglalkozik de ez nem igaz, mindenki csak magával foglalkozik, akár ki is vagy, akár mennyi pénzed van ugyan olyan vagy mint a többi ember semmivel sem vagy több.

Nem szép dolog amit a testvéredék csinálnak de hát mit tudsz velük csinálni?

Hagy meg nekik ezt az örömet, most jó nekik aztán ki tudja? egyszer fent egyszer pedig lent, ilyen az élet.

2018. dec. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Felszínes, 1 bites emberek, akik a vagyontárgyukról ítélnek meg másokat.

Tudod, ők az "igényesek"

Valószínű a 0 erkölcsi morált kompenzálják, amit képviselnek.

2018. dec. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%
Újabb provokatív kamu, ahol lepontozzák a nem egyetértőket....
2018. dec. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Én mindenkinek zöld tappancsot adtam. Ez nem provokció,én ezt hallom tölük nap mint nap.Mondok további példákat.Itt mindig tüntetnek, a magyaroknak nem jó semmi,nem akarnak dolgozni. De könyörgöm,én nem tüntetek.Értem én, hogy kint magasabb az életszínvonal, de nem mindenki mehet külföldre, söt van aki nem tudná megszokni.De nem is panaszkodom, nem is irigykedek.De magyar szokásokon is röhögnek, mint a sajtos-tejfölös lángos vagy hogy mi vékonyabban szeretjük a rántott hús,mi akkor panírt eszünk.
2018. dec. 16. 07:51
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj, de nekem a faragott bútor "parasztos hatást" kelt és régimódi. De hát ugye ízlések és pofonok. Ikea, Kika és többi neves bútoráruház bútorai sokkal szebbek, futurisztikus hatást keltenek, szépek, letisztultak. Itt nem a pénzzel van gond, pusztán ízlés. Ikea, Kika stb.. áruház parkolóiban is lehet látni új autókat, jómódúak is vásárolnak ott. Nem értem mi a bajuk.
2018. dec. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
De miért nem állítod le a bunkóskodásukat? Nem kell eltűrni! Minden országhoz van sztereotípia, ha megmondod hol laknak, pillanatok alatt összedobunk pár frappáns választ, hogy elduguljanak.
2018. dec. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!