Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez természetes vagy én vagyok...

Ez természetes vagy én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés
Testvéremék külföldön élnek már sok éve, ott építették fel az életüket, jól élnek.Viszont mindig röhögnek az itthoni magyarokon, milyen szegények, milyen kicsi kocsikkal járnak.Egy példa: csak a szegények vesznek az IKEA-ból bútort, a gazdagok faragottat vásárolnak.Én soha nem panaszkodtam az anyagi helyzetünkra,de nem is dicsekedtem.Átlagos színvonalon élünk,de ez baromira idegesít.

2018. dec. 15. 23:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én nem haragszom senkire,aki válaszol, engem is zavar a viselkedésük.Próbálom megmagyarázni,hogy az emberek különbözöek, de azon is csak röhögnek,már engem is igénytelennek mondanak. Egyébként az USA-ban élnek 28 éve.
2018. dec. 16. 08:38
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
A tesódék egy bunkó tahók. Soha nem szabad lefikázni más nemzet ételeit. Azért Amerikában is vannak szegényebb területek.
2018. dec. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg tahók, üzenem nekik hogy menjenek el Kaliforniába Compton városába és nézzenek szét nappal sem biztonságos de leginkább este sétáljanak egy jó nagyot aztán majd ha túl élik szerencsével akkor rá fognak jönni hogy az Usaban sincs minden hol fa.za élt, míg Baltimoret,New Orleans és Detroitba is nézzenek szét, szép helyek ezek és csupa gazdag él ott vagy is pont hogy nem.
2018. dec. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
93%

Persze, hogy az USA-ban nagy autókkal járnak, egyrészt ott olyan szinten dagadt emberek vannak, ami Európában csodaszámba megy, másrészt a közlekedési morál a magyarhoz képest is nulla.

Meg 5-6 sávos utaknál, ahol 18 kerekű kamionok is nyomják neki meg jobbról is lehet előzni nyilván nem biztonságos kisautóval.

2018. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

Mi baja van a lángossal? A szigeten is a külföldiek előszeretettel fogyasztották. Kenyértészta olajban kisütve, a fánk pedig kalácstészta olajban kisütve, amit persze az amerikaiak két pofára zabálnak és emiatt illetve nem csak emiatt az elhízottak aránya USA-ban magasabb, mint Magyarországon. Azt még nem is említettem, hogy Amerika az egyik legnagyobb ökológiai lábnyommal rendelkező ország, Donald Trumpnak köszönhetően pedig egyre nagyobb is lesz. Sokan panaszkodnak, hogy a mi országunkban mennyi a bigott vallásos ember, de miről beszélünk? Amerikában sokkal vallásosabbak emberek, olyannyira, hogy a Bibliát is szószerint értelmezik (ami nagy hiba). Nem egy olyan botrány volt Amerikában, hogy valaki gondolt egyet és tömegmészárlásba kezdett, ami persze megakadályozható lehetett volna, ha fegyvertartást lekorlátozzák.

Ennek ellenére Amerika jó hely, ráadásul szinte minden téren egy szabad ország, egyedül komcsinak lenni tilos, bár ez a felfogás nekem nagyon is szimpatikus.

A bátyáddal az a legnagyobb probléma, hogy elképesztően hiú és ostoba. Az élet értelmét illetve a boldogság kulcsát a jólétben látja olyannyira, hogy el is felejtette már, hogy honnan jött. De ami azt illeti, őt már bünteti az élet, mert máshogyan már nem tudja elképzelni az életét. Sőt olyannyira nem tud jó dolgában mit csinálni, hogy ha teheti inkább másokat fikáz, ahelyett, hogy élvezné az életét. Igen, az élvezetekre is rá lehet unni és inkább sajnálatos, hogy csúfolnia kell másokat, hogy a vércukorszintje és a pulzusa helyreálljon.

Ha megimt kezdi a szokásos dumáit, akkor szarkasztikusan érts vele egyet, és fűzd hozzá: "De neked mit számít, hiszen te halálian jól kiszórakozod magad?" - lehet, hogy nem veszi a lapot elsőre, de talán belátja egy idővel, hogy fölöslegesen töpreng mások életvitelével kapcsolatban, ahelyett, hogy inkább saját magára lenne gondja.

2018. dec. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%

Figyu én itt élek, de tényleg rettenetes ez az ország.

A többség (írom a többség, tehát nem mindenki) buta, tájékozatlan, primitív. Elég csak elmenni egy boltba, a forgalomba stb.

Az életszinvonal, a fizetések a béka feneke alatt, az árak, rezsi nyugati szinten.

Elhetetlen, nyomott hangulatú ország.

Szerencsés aki ezt nem látja, érzi át.

2018. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16-os.

Ne mondjad már hogy Németország jobb lenne!

2018. dec. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Mi az hogy rettenetes ez az ország?!!!

2018. dec. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereknek mint a tesódék abszolút nem való a pénz és a hatalom, mert csak rossz célokra fordítják. Úgyhogy kérj tőlük kölcsön jó sokat és sokáig ne is add vissza :) Inkább itt legyen az a pénz. Jó ez csak poén. De a gyerekeivel beszéld meg milyen szörnyű értékrendje van a szüleiknek, és akkor majd kamilláznak hogy a trónörökös nem az ő nyomdokaikba lép, hanem hazajön és egy normális rendes ember válik belőle.
2019. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!