Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire elfogadható? Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Van egy féltesóm, 2 évvel fiatalabb mint én és egész eddigi életünkbe mindig utánozott mindenben. Amikor gyerekek voltunk nagyon idegesített, de ahogy felnőttünk beletörődtem, viszont most be telt a pohár. Épp 8 hónapos terhes vagyok és a baba nevét már akkor elmondtuk a családnak és a barátoknak, amikor elmondtuk a baba hírt. A kedves hugom, most 3 hónapos terhes és ugyan azt a nevet tervezi adni a gyerekének, mint én. Nos, ha még egy távolabbi rokonról lenne szó..., de én egyszerüen nem tudom ezt így elviselni. Amikor elmondtam neki a véleményem az egészről ő csak annyit mondott, hogy ha engem zavar, akkor adjak a gyerekemnek másik nevet, mert őt nem érdekli.

Titeket nem akasztana ez ki? Túlreagálom azzal, hogy nem örülök ennek?


2018. dec. 29. 20:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Te reagálod túl,senkit nem fog érdekelni hogy 2 is ugyan azt a nevet adták vagy adni szeretnétek a gyereknek.vezeték név úgy is más lesz.
2018. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%

1. Ezért nem mondtam el senkinek elöre a nevet, csak amikor már meglett a baba.

2. Ettöl függetlenül adhatja ugyanazt a nevet, úgyis más lesz a teljes neve.

3. A családban meg különbözö beceneveken fogják öket szólítani, szóval még véletlen sem ugyanúgy szólnak neki

4. De szerintem túlreagálod, nem kellene foglalkozni ezzel

2018. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Megértem az érzéseidet, az dühítő lehet, hogy a másik, akinek nincs egyénisége, rajtad lóg és másolni próbál mindig mindenben.
2018. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Jézusom.. úgy rivalizáltok, mint az óvodás gyerekek. Előre sajnálom mindkettőtök gyerekét hogy ilyen hisztis anyjuk lesz.
2018. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Egyszerűen változtatnék...Ha annyira ragaszkodsz a névhez. Mond, hogy találtatok a pároddal egy szebbet..XY-t..aztán add azt amit terveztetek eredetileg, de ne áruld el. Aztán pofára fog esni :D


Amúgy gáz amit a tesód csinál.

2018. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Csak azt akarja elérni, te adj másik nevet.

Megszületik a pici, megkapja a nevét, és pont. Ha ez után ő adja ugyanazt a nevet, őt nézik hülyének. Több ezer névből lehet válogatni.

2018. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem reagalod tul. Anyosom felol is volt hasonlo eset.

Ahogy megtudta hogy terhes, idovel a leendo nevet is elmondta a kozeli csaladnak.

Unokatesoja per hettel korabban szult, nem is tudtak milyen nevet adjanak a babanak, szuleskor hat nem ugyanazt a nevet "talaltak ki"?

Utanna meg mindenki anyosomat nezte hulyenek, mivel kesobb szult, megis hogy kepzelte hogy o is azt a nevet "valasztja"?

2018. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Csak a gyerekeket be vigyétek majd bele ebbe a rivalizálásba.
2018. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%

Ha a gyereke felsír akkor azzal a gyerekedet fogja majmolni?

Ne hisztizz

2018. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Fura, de ha nem ugyan az az apa, akkor nincs baj.
2018. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!