Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire elfogadható? Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Van egy féltesóm, 2 évvel fiatalabb mint én és egész eddigi életünkbe mindig utánozott mindenben. Amikor gyerekek voltunk nagyon idegesített, de ahogy felnőttünk beletörődtem, viszont most be telt a pohár. Épp 8 hónapos terhes vagyok és a baba nevét már akkor elmondtuk a családnak és a barátoknak, amikor elmondtuk a baba hírt. A kedves hugom, most 3 hónapos terhes és ugyan azt a nevet tervezi adni a gyerekének, mint én. Nos, ha még egy távolabbi rokonról lenne szó..., de én egyszerüen nem tudom ezt így elviselni. Amikor elmondtam neki a véleményem az egészről ő csak annyit mondott, hogy ha engem zavar, akkor adjak a gyerekemnek másik nevet, mert őt nem érdekli.

Titeket nem akasztana ez ki? Túlreagálom azzal, hogy nem örülök ennek?


2018. dec. 29. 20:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Oszt ha ugyanaz a neve, akkor mi van?
2018. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Majd akkor tudjátok, hogy fiú lesz-e vagy lány, ha mindkettőtöknek meglesz. Egyébkét a vezetéknév különböző lesz, mert mindketten nők vagytok. Vagy az is az lesz, mert házasságon kívüli gyereketek lesz és a Ti családneveteket kapják a kicsik? :D
2018. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
Neki még van hátra bőven. Szinte biztos hogy amikor ott lesz hogy jön a gyerek már más nevük lesz.
2018. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha 12 hetes a tesód, akkor még nem tudja a baba nemét, jó eséllyel különböző neműek lesznek.
2018. dec. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%
Még az is megtörténhet,hogy egy az apuka is.Nem lehetetlen a dolog.
2018. dec. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
36%
Engem kiakasztana. Tuti, téged utánoz.
2018. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
44%
ja. meg mindenki más is aki ilyen nevet adna a gyereknek, hiszen a kérdező a világ közepe... hogy nem lehet ezt felfogni?
2018. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!