Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Másnak is ilyen a bátyja,...

Másnak is ilyen a bátyja, mint nekem?

Figyelt kérdés
irigy, önző g*ci, fáj neki ha én sikeres vagyok és ő nem, nem hagyja hogy anyámmal ölelkezzek, megzavarja, hol ott ugyan úgy szeret minket anyám, akkor folyton ledegradál, lenéző, nagyképű, büszke a semmire, és nem dolgozik pedig közelebb van a 30hoz, én meg a 20 hoz vagyok közelebb.

2019. jan. 31. 19:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Aki majd 30 évesen nem csinál semmit, csak otthol ül

Az mán nem nagyon fog megváltozni

A szüleidnek kellene valamit kezdeniük vele

2019. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%

A nővérem volt ilyen, gyermekkoromban naponta megvert, sokkal erősebb volt nálam. A szüleink nem tettek semmit, soha nem segítettek nekem, egyszerűen hagyták, hogy élvezkedjen.

Később férjhez ment és a férjét is verte. A férje nem akart visszaütni, mert ő egy nőt nem képes megütni...


A nővérem felnőtt korában is folyton szemétkedett velem, igyekezett megalázni, pletykálni rólam, na még hazudni, rengeteget. A szüleinket sikeresen piszkálta ellenem. Édesanyámmal együtt szemétkedtek velem, és pénzt is loptak tőlem. Miattuk menekültem egy rossz házasságba.


Tönkre tette a gyermekkoromat és megkeserítette a felnőtt koromat. Olyan volt számomra, akár egy átok.


És, akkor megtörtént a csoda!


Váratlanul rosszul lett és meghalt!


Nem csak úgy simán halt meg, hanem jó néhány órán át szenvedett a fájdalmaktól, otthon, a padlón fetrengett.

A férje pedig nem hívta ki a mentőket.

2019. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%
Nőt nem üt meg,de simán hagyja meghalni,mindig is tudtam h magyarok szuper emberek. :(
2019. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is hagytam volna meghalni. Ha valakit rendszeresen bántalmazott, akkor mit várt cserébe?
2019. febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!