Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Még tudnál bocsátani a testvér...

Még tudnál bocsátani a testvérednek, ha azt mondja rád, hogy mocskos k. rv@?

Figyelt kérdés

Elkezdett velem üvölteni, mert kérdezni mertem tőle

valamit és a végén még én lettem ezzel a jelzővel illetve.

Nincs jogsija és én viszem mindenhova évek óta. Most meg mertem kérdezni, hogy nem adna-e bele a benzinpènzbe, mert én se állok éppen túl jól anyagilag.

Eddig soha egy fillért nem kértem tőle, ez az első.

Mindketten bőven felnőttek vagyunk életkor alapján, de rajta ez nem látszik.


2019. febr. 8. 22:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%

Már nem azért, de ha a testvérem mocskos kvnak hívna, akkor egy jó ideig mosolyszünet lenne, nem érdekelne, hogy indulatból mondta-e vagy sem. Mi is szoktunk veszekedni, de ilyeneket nem mondunk egymásnak, még csak viccből sem.

Én biztos nem furikáznám, oldja meg magának, ha ekkora a szája.

2019. febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
13%
Azért a korrektség miatt meghallgatnám a tesód verzióját is. Mert a te olvasatod szerint a tesód a gonosz, és őt kell mindenféle jelzőkkel ellátni, te meg a nemeslelkű, jóságos, ártatlan sértett. Meg is kaptad a megerősítést a válaszadóktól, hogy a kérdés alapján nem lehet máshogy.
2019. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!