Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Alkoholista a nőverem, mit...

Agicacicamica. kérdése:

Alkoholista a nőverem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos a nőverem alkoholista. Jelenleg 2kislany edesanyja. De már szerintem őket sem tudja rendesen ellátni, annyira az ital rabja lett. Sajnos tagadja, hogy ő alkoholista lenne, így kezelésre sem tudom elvinni. Segítsetek! Mit tegyek?
2019. ápr. 8. 23:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Van a gyerekeknek apja is (remelhetoleg), intezze o a gyerekeket, a noverednek maganak kell ebbol kimasznia.


Ha o nem akarja es/vagy nincs betegsegtudata, te a vilagon semmit nem tudsz tenni. Akarata ellenere elvonora sem lehet kuldeni. Ertem en hogy sajnalod, de ne vedd ezt a valladra: az o elete, az o felelossege.

2019. ápr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az elsőnek van igaza. Mi van a gyerekek apjával?
2019. ápr. 9. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azzal segítesz ha nem segítesz, mert akkor hamarabb kerül olyan helxzetbe hogy nyilvánvalóbbá válik egyre több ember számára és az ő dzámára is. Ha pl benne hagyod a hugyában hányásában. Bocs ha durva volt de így van. A gyerekeket vidd el ha tudid vagy szólj a családsegítőnek.
2019. ápr. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos a gyerekek apja is iszik. El hoznám én a lányokat magamhoz, de a szüleik úgysem adnák. Van ennek törvényes módja, hogy nálam legyenek, legalább addig, míg a szülők még-nem változnak? Tudom, hogy lehet sose változnak meg, lehet hogy sose teszik le az italt, de ez tűrhetetlen, ami ott megy. Nem akarom, hogy a kislányok intézetbe kössenek ki ez miatt... :(
2019. ápr. 9. 07:34
 5/14 anonim ***** válasza:

Hány évesek a gyerekek?

Anyuka zugivó, vagy pl családi eseményeken is látszik, h iszik?

2019. ápr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5 és 7évesek. Nem zugivó. Sajnos még a kocsmába is eljár.
2019. ápr. 9. 08:04
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyámhivatal.
2019. ápr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Családsegítő, gyámhivatal.
2019. ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ott majd segitenek? Vagy fogják a gyerekeket és viszik kitudja hová?! Attól félek, hogy inkább ártok, mint segítenék. Ha tudnám, hogy a gyámhivatal beleeggyezik abba, hogy nálam legyenek elhelyezve, akkor rögtön lépnék, de így bizonytalan vagyok.
2019. ápr. 9. 15:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Megkaphatod őket.
2019. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!