Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért ilyen szánalmas a...

Miért ilyen szánalmas a nővérem, mint egy tini? Kiakaszt, hogy szinte beköltözött a pasasa?

Figyelt kérdés

A nővérem 23, én 19 vagyok(fiú), mind a ketten otthon lakunk még. Hétközben én koleszban vagyok, de ha hétvégente hazajövök, akkor mindig azt látom, hogy itt dekkol a barátja. Hétközben bezzeg állítólag a pasinál vannak, de én nem tudok nyugodtan otthon lenni, mert a pasi képét kell lesnem. Mellesleg zavartalanul nyalják egymást előttem is. Múltkor haverék jöttek át, akkor is ezt csinálták, mintha mutogatni akarná, hogy neki van valakije. Elhiheti pedig, hogy nem leszel rá féltékeny. Előttem is ilyeneket mondd, hogy elfogyott az óvszer stb, mintha fel akarna vágni vele, hogy ő rendszeresen szexel. Úgy csinál mint a kisgimisek, ezt mások is megmondták.

A csávó meg itt is alszik, a fürdőnket használja, hozzá igazodok. Örülnék hétvégente, hogy a családdal vagyok, erre nem bírom elengedni se magam a saját házunkban, mert itt dekkol 1 idegen. Múltkor már mondtam anyáméknak is, hogy engem ez zavar, erre az volt a válasz, jajj, hiszen hétközben a fiúnál vannak. Az 1 dolog, de az engem nem érint.

Ha néha látnám a képét és nem kéne a szemem láttára majdnem megszexuálniuk egymást akkor nem zavarna a dolog, de ez már lassan fél éve így megy és utálok hazajárni.

Mit csináljak?


2019. jan. 18. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Én a helyedben, a fiúval beszélnek, hogy beszéljen a nővéreddel, mert téged zavar amit csinálnak, és képzelje magát a helyedbe, hogy a szüleidet nem érdekli a problémád a tesod meg pont leszar. Ha esetleg nem tenne semmit, és ugyanúgy smárolgatnak előtted, akkor én is gyerekesen viselkednék levideóznám őket, elkuldenem a tesod baratainak, a barataidnak, hogy állandóan ezt kell nezned, és el is mondanam neki, hogy elküldtem mindenkinek, hidd el egy idő után abbahagyná, csak az a gond, hogy köpne a szülőknek... Az én tesóm is valami nem tetszik neki már mondja a szuleinknek azok meg engem basznak le mindenért. O lány én vagyok a fiú, aterzem a helyzeted.
2019. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg beszélj a nővéreddel és a pasijával, hogy megoldható lenne-e, hogy hétközben legyenek nálatok, és hetvegén a fiúnál? Mert hétvégen plusz két fő (te és a fiú) már kicsit sok. Te meg ugye koleszos vagy, és te csak ilyenkor tudsz hazajárni.
2019. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Hat gaz hogy 23 eves no lettere ennyi esze van. En mar 18 evesen szegyelltem volna magam ha igy viselkedek a tesom es a szuleim elott. Azert a pasija se semmi hogy neked kell o hozza igazodni,de beszelj veluk talan lehetseges bar velemenyem szerint fel fog haborodni aztan meg jobban fogja csinalni. Ha becsajozol akkor vidd te is haza mindig aztan csinald azt amit o, legalabb azert hogy lassa milyen gyerekesen viselkedett. Kb olyan mint egy 14-15 eves akinek most van az elso pasija.
2019. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Szánalmas a nővéred. Próbálj meg vele beszélni a szüleid helyett.
2019. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerezz egy csajt és vidd haza te is!
2019. jan. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Te vagy a szánalmas. Teljesen normális, hogy a tesód hazaviszi a pasiját. Nem vagy egy toleráns ember. Ha lesz csajod, te is szeretnéd majd, ha a családja kedvesen fogadna. Szerintem próbálj meg normális testvérként viselkedni.
2019. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Szánalmas a tesód, és a szüleid is sötétek sajnos. Annyi agyuk nincs, hogy hol érdekel Téged, hogy hol vannak hétköznap, ha hét végén Te nézheted egy kívülálló pofáját. Nem irigyellek, ilyen gyökér családban.
2019. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
6-os, te biztosan boldogan alkalmazkodnál, ugye? Még a gyertyát is tartanád, sőt leszaladnál a sarki közérbe kotonért is.
2019. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó nálunk teljesen természetes, hogy a lányok hazahozzák a párjukat, szinte nálunk lakik mind a kettő, heti többször itt alszanak.
2019. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!