Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Áskálódó, rosszindulatú,...

Áskálódó, rosszindulatú, irígy és energiavámpír testvérrel szerintetek, hogy érdemes viselkedni? Van aki hasonló cipőben jár?

Figyelt kérdés
Van egy 12 évvel idősebb nővérem.Gyerekkoromtól fogva mindíg piszkált, lealázott, pletykált a hátam mögött, irígykedett.Szerinte én nagyon csúnya vagyok, semmirevaló, kényes és egyéb szép jelzőkkel illetett mindíg.Most ő 43éves.Rossz a házassága, a gyerekei nem hallgatnak rá.Én nem bántottam őt soha, nem csúfoltam pedig el is van hízva.Nem járattam le senki előtt, ellenben ő igen.Az anyagi körülményeik se a legfényesebbek.Nekem nincs gyerekem még ez is baja.Nekem könnyű szerinte.Ha vélemény mondok egy témáról,fogjam be mert én azt nem tudhatom, csak ő....A többi rokon és régi munkatársai szerint is nehéz természetű ember, tehát nem csak én vettem ezt észre.Nagyon nehéz így.Mindíg talál rá okot, hogy megsértődjön.Ő mindenkinek megmondhatja a véleményét, de ha neki megmondják halálosan lesértődik.Elvárja, hogy mindíg én hívjam fel ha nem hívom megy Anyuhoz panaszkodni mint egy óvodás és fél éveg se szól hozzám.Nagyon elegem van már belőle.Most is épp ilyen korszakát éli.Engem már lassan nem is érdekel, azt csinál amit akar.
2019. ápr. 17. 11:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Hű, ez az anyaggyűjtés nagyon ismerős. Köszi utolsó, így már látom hogy más is észrevette ezt, hogy a ritkaságszámba menő jópofizás tulképp anyaggyűjtés miatt van. (Mert utána jön a fordulat.)
2020. febr. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!