Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van testvéred? Ha nincs,...

Van testvéred? Ha nincs, szerettél volna?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem volna, ha legalább két testvérem van. Számomra nagyon fontos az, hogy összetartsunk a testvérekkel és mindig ott legyünk egymásnak, ha baj van, számíthassunk egymásra. Nekem nagyon fontos ez a kötelék.

Ki hogy van ezzel?


2019. máj. 5. 11:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Két féltestvérem van, de nem tartom velük a kapcsolatot, régebben se nagyon beszéltünk. (Egyikükkel amíg óvodás, aztán 1.-2. osztályos voltam, néhányszor találkoztunk, de aztán megszakadt a kapcsolat, azóta csak 1-2 alkalommal beszéltünk; a másikukkal pedig összesen 3-4 alkalommal beszéltem életem során)

Soha nem éltem velük egy háztartásban, szóval gyakorlatilag egykeként nőttem fel, és annak is érzem magam. Nem is vágytam testvérre, bár néha azért irigykedek azokra akiknek van, mert sokszor látom/hallom, hogy milyen jó a kapcsolatuk, és mennyit segítenek egymásnak. Viszont sokszor még pont, hogy örülök, hogy egyedül vagyok.

2019. máj. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, a húgom 3 évvel fiatalabb nálam. Nagyon semleges a kapcsolatunk, keveset beszélünk, bár én alapból egy csendes, itthonülő, magamnak való személyiség vagyok, ő meg ennek majdhogynem a szöges ellentéte. Szinte nincs olyan nap, hogy suli után vagy hétvégén ne menne valahova egy-két órára, de ezzel nincs is baj, talán ő teszi jól. Ki kell élvezni a fiatalságot, barátkozni, szórakozni, ami nem feltétlenül bulizás jelent. Emiatt a köztünk lévő különbség miatt nincsenek közös programjaink, de családi kirándulásokon, nyaralásokon együtt vagyunk. 18/L
2019. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12-es vagyok. Úgy őszintén szólva nekem mindegy lenne, hogy van-e testvérem vagy nincs, egyedül is jól érezném magam. Persze azt nem kívánom, hogy bárcsak ne lenne.
2019. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Van egy féltesóm

De sajnos nem nagyon beszélünkn

2019. máj. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mindig is éreztem hogy van egy testvérem elkezdtem itt ott utána járni, aztán augusztusban lesz 2 éve hogy először láttam féltestvérem aztán egyre többet beszélgettünk találkozgattunk és most már édes testvereknek tekintjük egymást. Rengeteg közös van bennünk. Nem bántam meg hogy elő kerestem.
2019. máj. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!