Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mennyire tartjátok egészség...

Ti mennyire tartjátok egészségesnek vagy betegesnek ezt a testvéri kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Adott egy lány (28 éves) és az öccse (26). Együtt repültek ki otthonról évekkel ezelőtt azóta laktak is együtt valamennyi időt. A szüleikkel elvileg nincsenek jóba más rokonok úgy tudom nem nagyon van. Rajongva ajnározva szeretik egymást. Túlzásba viszik szerintem. Társaságban sem probléma pl a pasinak homlokon “csókolni” őt vagy éppen megfogni a kezét vagy megsimogatni az arcát. A lány pedig volt hogy a vállára hajtotta a fejét es a combjara tette a kezét.Hosszasan szokták átölelni egymást ha találkoznak vagy ha elkoszonnek. Összeérintik a fejüket, belsős poénjaik vannak. Sok időt töltenek együtt. Mindketten nagyon jól néznek ki, objektíven nézve is szép emberek. Volt már hogy egy párnak nézték őket akik nem tudták, elvonatkoztatva attól hogy testvérek külsőre össze is illenének. De!!! A pasi homokos.

Én nem tudok mihez kezdeni ezzel nekem nagyon furcsa. (Nem ütöm az orrom más dolgába, a lányt nagyon megszerettem és nagyon tetszik nekem, barátnőmnek szeretném de néha olyan érzésem van hogy az öccse mellett csak másod hegedűs lehetnék meg szokatlan is nekem ez a fajta viszony, nekem is lány testvérem van de nem vagyunk ilyen jóba, ti mit gondoltok erről az egészről?



2019. máj. 20. 18:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem, írod hogy meleg a srác. Akkor miért kellene ebbe bármi rosszat is belelátni? Meg úgy egyébként is. Testvérek. Ha hetero lenne se lenne semmi baj a kapcsolatukkal.
2019. máj. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%

Számomra ez elég betegesnek tűnik. Nekem van egy bátyám meg nővérem. Mindkettejükkel nagyon jó a kapcsolatom, bátyámmal nekünk is vannak poénjaink, plusz van egy olyan "hülye vicces" oldala amit előttem felvallal, velem mindig poenkodik, de pl szüleink előtt nem. Szóval minden arcát ismerjük a másiknak. De soha nem csináltunk/csinálnánk ilyet hogy homlokon puszilni egymást, vagy a combjara teszem a kezemet O.O ez szerintem olyan dolog amit a pároddal csinálsz, nem a testvereddel. Mi is felnőttek vagyunk már, nekem van férjem és gyerekem, neki pedig menyasszonya. És nővéremmel is olyasmi kapcsolata van mint velem. Ökörködnek egymással, cukkolják egymást, viccelodnek beszologatnak egymásnak de ennyi. Nincsenek ilyen intim érintkezések mint egymás combjara teszik a kezüket. Még ha meleg is a hapsi, nekem ez akkor is egy bizonyos határ átlépés....


27N

2019. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva én is csak néztem először, amikor a párom simogatta a lánytestvére arcát, átkarolta, köszönéskor megölelte és megemelte, spontán összeölelkezés, ilyenek. Vagy megszorították egymás kezét, csak úgy. Számomra ezek szexuális töltetű érintések. Beszéltünk erről, és az derült ki, hogy számukra nem... ez egy ilyen "tapogatós" család, de semmi visszaélés vagy ilyesmi nem volt a családjukban, a testvére kifejezetten nem jön be neki mint nő, én teljesen más alkat vagyok. Szóval van ilyen, ők máshogy nőttek fel, és lehet, hogy fura, de érdemes erről beszélgetni, felvetni, hogy neked ez furcsa, és érdeklődve megkérdezni: mesélnél erről? Mások is mondták már ezt? Nálunk működött.

A belsős poénokat meg nem értem, miért probléma, nekem is van egy csomó az öcsémmel, tök vicces, amikor mások nem értik. Nekem azzal volt gondom, hogy azt éreztem, úgy érintik meg egymást, ahogy a szerelmesek.

2019. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A kulcs az az, hogy nincsenek jóba a szüleik, együtt nőttek fel sok időt töltöttek együtt és csak egymásra számíthattak az életben. Ezért az átlagnál erősebb lett a testvéri kapcsolatuk. Szerintem ez normális, ha csak egymásra számítva nőttek fel.
2019. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%
Egy csodalatos testveri kapcsolat.Odaadnam a fel eletem ha lenne egy homokos ocsem vagy batyam es ilyen joban lennenk
2019. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van, örülök hogy feltettem a kérdést, köszi mindenkinek! Igazság szerint kissé (vagyis elég rendesen) féltékeny vagyok a srácra. De felnyitottátok a szemem. A többség szerint ez egy szép testvéri kapcsolat, igazatok lehet. Mint ahogy abban is hogy egymásnak voltak ott ketten. Jól ráéreztetek arra is amik néha a fejemben járnak (milyen jogon simogatja más férfi, ha tehetnék lefeküdnének egymással stb) de ez tényleg abszurd. Megérte kiírnom a kérdést. Valamelyest megnyugodtam. Köszi nektek!
2019. máj. 21. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!