Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit tennétek ha ilyeneket...

Ti mit tennétek ha ilyeneket találnátok egy kisgyerek böngészési előzményeiben?

Figyelt kérdés

"ötletek emberrabláshoz"

"kikötözték egy fához"

"emberek akik eltűntek"

megjegyzem, 10 év alatti. és ez még csak pár példa.



2019. júl. 15. 20:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Valószinűleg túl sok filmet nézett mostanában, vagy videójátékozott. Nem hiába van ott a 12 karika.
2019. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
34%
Azt hogy már ez a generáció is lelkinyomorék. Amúgy miért is van felügyelet nélkül miközben netezik????
2019. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

nem néz filmeket, amikor csak teheti youtube-on lóg. kihagytam, hogy ezek youtube-os keresési előzmények. amikor ezt felhoztam neki csak sírt hogy nem ő volt. más nem használja a telefonját.

más kérdés hogy miért van telefonja.

egyébként elsős.

2019. júl. 15. 21:08
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Egy elsős nem tud ilyen kifejezéseket leírni. Mondani se mondja őket.
2019. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is valami film vagy videójáték "élmény" érte, esetleg a neten olvasott/látott valamit.


Nem könnyű a mai világban a gyerekeknek, rengeteg hatás éri őket, de vajon hogy bírják feldolgozni. Vagy már annyi a hatás, hogy lassan immunisak lesznek rájuk?


Ha nincs más jele, hogy esetleg vmi aggasztja, és többször nem foglalkozik ezzel a témával a neten (gondolom, ránézel még párszor a kereséseire), akkor ne aggódj. Valószínűleg csak kíváncsi volt a dologra, mi is ez az emberrablás dolog.


Ha komolyan belefészkelte magát a fejébe ez a téma, akkor úgyis előbb-utóbb beszél róla vagy látszik rajta valami változás, akkor kérdezd meg, mit látott, mit keres, mi érdekli.


Az én gyerekeim tíz év felettiek, de már sokszor mondom nekik, hogy ez egy nagyon nehéz világ, nagyon sok baj és veszély van, nagyon kell figyelni egymásra, vigyázni magunkra és mindig észnél kell lenni.

2019. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Hát én 8 évesen “világgá” akartam menni a legjobb barátnőmmel és az volt a tervünk, hogy egy fakocsival(!) (amit a suii udvarán talált botokból akartunk összeeszkábálni Technokollal, még ki is hoztunk egy tubust xD) ellopunk csomó téglát a szomszédos összedőlőfélben levő épületből, ezt levisszük valami faluba (nem emlékszem már a nevére) és ott építünk belőle egy házat, amiben boldogan élünk, míg meg nem halunk.

Nem volt nagyon internet, úgyhogy nem kerestem rá, de ha lett volna, lehet, hogy találnak ezt-azt a szüleim a gépen. De természetesen nem szöktem el sehova, a “fakocsiból” kb 2 db bot összeragasztása valósult meg és utólag nagyon jót nevetek az egész sztorin :)

2019. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

igen, lehet kicsit túlreagáltam. valószínűleg egy videóban hallhatott róla. igazából csak nagyon aggaszt, hogy ennyi idősen kitudja milyen videókat találhat youtubeon. a másik meg az hogy mostanáig tagadja hogy ő csinálta volna, pedig egyértelmű.

egyébként 2 héttel ezelött is rákeresett meg ma. (visszább nem néztem)

mindegy, köszönöm a gyors válaszokat! :D

2019. júl. 15. 21:21
 8/24 anonim ***** válasza:
46%
10 éves nem ír ilyeneket szerintem. Fals a kérdés.
2019. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

azért ehhez nem kell nagy szókincs

de mégis ki írna ki egy ilyen kérdést puszta szórakozásból, most úgy őszintén?

2019. júl. 15. 21:30
 10/24 anonim ***** válasza:
52%
Miért netezik egy elsős gyerek?
2019. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!