Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nővérem esküvőjére mennyit...

Nővérem esküvőjére mennyit pénzt illik adni?

Figyelt kérdés

Nővérem nyár végén férjhez megy,én leszek a tanúja ugye ez azt jelenti,hogy párommal a násznagyok leszünk és az asztalfőnél fogunk velük ülni.

Ilyen esetben ti mennyit adnátok ?

És ezen felül van valami feladata a násznagyoknak ?


2019. júl. 20. 08:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
70%
Tesóméknak 50.000-et minimum adnék, ha lenne párom akkor többet. Ez nem egy olyan tétel, amit ne lehetne kifizetni, főleg ha egy testvérről van szó. Egy esküvő amúgysem olcsó.
2019. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
79%
Pedig van, amikor az ember nem tudja kifizetni, például ha albérletben él, és alig jön ki a fizetéséből!
2019. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem adnék. Nem azért, mert nem szeretem, a legjobb barátom, éltünk is együtt már a szülői ház után, és volt, hogy eltartottuk egymást, mikor megszorultunk, de ismerem, és nem fogadna el tőlem pénzt, ahogy én sem tőle.
2019. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Szerintem ha nem voltak képesek időben szólni a terveikről, akkor senkinek sincs joga felhozni, hogy mennyi pénzt adtatok. Ha a testvéred fél évvel előtte szólt volna, akkor nyilván lett volna időd gyűjtögetni. De nem szólt. Innen kezdve nincs miért kellemetlenül érezned magad. Én mondjuk akkor se várnám el a testvéremtől, hogy adjon pénzt az esküvőmön, ha jóval korábban szóltam volna. Persze, jól esne bármilyen támogatás, de nem lenne elvárás. Amúgy meg kit érdekel, mit pletykálnak a többiek? Senkinek semmi köze hozzá.
2019. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha kvázi 1 hónappal előre szólnak, az elég gáz. Szerintem teljesen rendben van az 50.
2019. júl. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

50 ezret adunk plusz csináltatok 5 ezer ftért egy egyedi fafénykép keretet a dátummal és a nevükkel.

Menyecsketáncra pedig adunk kaparós sorsjegyet.

Szerintem ez így reális.

2019. júl. 22. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!