Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia kiütése vagy mi lehet?

Allergia kiütése vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az arcomon két hónapja ott vannak a szám mellett ezek a kis piros kiütések. Már egy hónapig kentem szalicilos savval, most egy hete holt tengeri agyaggal és mégsem akarnak elmúlni, és egyre több van. Egyszerűen nem tudom mi váltotta kis de most am blokk pattanásos az arcom annak ellenére hogy már rég nem vagyok pattanásos és még a hajam is tiszta zsír frissen mosva is. Arra gyanakszom esetleg hormonproblema lehet, vagy az az alapozó a hibás amit elkezdtem használni mikor ezek a pattanások megjelentek az arcomon, viszont azt utána rögtön elhagytam de ezek a kiütések nem múlnak el.


Ilyen a szám mellett két hónapja

[link]


2020. jan. 17. 23:48
 1/3 A kérdező kommentje:

Apropó a műköröm is levalik a körmömrol ami a kormos szerint pajzsmirigy lehet.

A ciklusom a legutóbbi pl 10 napos volt úgy hogy az első 5 napja volt vérzés utána a 7 naptól újabb loket aztán pecsételés.. Ilyen még sose volt.

2020. jan. 17. 23:50
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja és erősen izzadok ami szintén nem volt jellemző, hal istennek talán nem szorosodok
2020. jan. 17. 23:55
 3/3 anonim ***** válasza:
A vérzészavar és a száj körüli kiütések valóban hormonproblémára utalnak. Mikor voltál nőgyógyásznál? Mikor csináltak nőgyógyászati UH-t? Érdemes lenn elmenni ezeket is megcsinálni,hogy nincs-e PCOS-ed, vagy inzulinrezisztenciád. Illetve a háziorvos is tud adni beutalót pajzsmirigy vizsgálatra, sajnos egyéb hormon, illetve inzulinszint vizsgálatra csak szakorvos küldhet.
2020. jan. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!