Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Parlagfu ellen?

Parlagfu ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Parom nagyon allergias a parlagfure mar minden fele reklam gyogyszert kiprobalt de egyik se er semmit! Kb 3 eve kapott egy injekciot ra az nagyon jo volt viszont mar nem adja be az orvos neki (ne kerdezzetek miert)

Valaki esetleg valami hatekony megoldast tud vagy mit erdemes kivaltani / feliratni? Koszonom a segitsegeteket


2022. aug. 27. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 keresztes parlagfű allergiám van. Napi egy cetirizin mellett teljesen tünetmentes vagyok. Recept nélkül is kapható, de a háziorvos is felírhatja, úgy olcsóbb.
2022. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dymista orrspray. Nagyob drága de nekem már semmi nem hatott tavaly. Ettől azonnal megszűnt az állandó tüsszögés a gyógyszert is elhagyhattam mellette.
2022. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bilastine nevű antihisztamin, vényköteles, háziorvossal írassa fel.

Az injekció valószínűleg kortikoszteroid volt, ami azonnal megszünteti az allergiás tüneteket, de nagyon veszélyes is lehet, mivel az immunrendszert lenyomja, így sokkal kitettebb leszel a fertőzésekre - ezért nem kapja már meg a párod.


[link]

2022. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A dymista is szteroid de az csak lokálisam hat nem az egész szervezetre. Ez van ha nincs már más megoldás.
2022. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!