Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Milyen gyógyszert ajánlanátok...

Milyen gyógyszert ajánlanátok parlagfű ellen?

Figyelt kérdés
Orrsprayt, szemcseppet használok. Tavaly allergiás időszak alatt mindennap napi egyszer vettem be, gyógyszert, ami használt, de nem tudom, hogy mi lehetett. Ezzel nem azt szeretném, hogy az alábbiak alapján jöjjetek rá a gyógyszerre, hanem, hogy tudtok-e ehhez hasonlót ajánlani, ami nektek is segített.

2022. aug. 10. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
3 keresztes parlagfű allergiával, napi egy cetirizin mellett teljesen tünetmentes vagyok.
2022. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és melyik fajta?
2022. aug. 10. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Recept nélkül is kapható, de a háziorvos is felírhatja, úgy olcsóbb.

Napi egyet szedek, semmi más nem kell mellé, és nem álmosít.

Azt viszont még érdemes tudnod, hogy parlagfű allergiánál (is) vannak olyan zöldségek és gyümölcsök, aminek a nyers fogyasztása keresztallergiát okozhat még szezonon kívül is. Ennek majd olvass utána.

2022. aug. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem lertazin segített, recept nélküli. De álmosít, szóval este kell bevenni. És nem is kell minden nap.
2022. aug. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg a bilastin a legjobb antihisztamin.
2022. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem max keresztes a parlagfű allergiám, meg szinte az összes többi fűfélére van vaalmennyi. Loratadint szoktam szedni, heti 3-4 elég szokott lenni, hogy ne szenvedjek annyira tőle. Minél kevesebb, annál jobb, mert a májra rámegy a gyógyszer, rongálja. Vény nélkül lehet venni, nem is drága. Nálam kb. aug-szept időszakban a legrosszabb, azon kívül ritkán szedek.
2022. aug. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Ez milyen lordestin? Én is azt szedek, napi 3 kell hogy ne fulladjak meg. Van belőle erősebb verzió?

2022. aug. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7


Loratadin a hatóanyaga. Sima Loratadin Hexal vagy Ratiopharm.

2022. aug. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Ne haragudj, félreolvastam a reggeli kómában. :))

2022. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!