Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Normàl dolog -e hogy a méhecsi...

Normàl dolog -e hogy a méhecsipés szinte elviselhetetlenül fàj. Régen is fàjt, de most beleléptem egybe, de hihetetlenül nagy fàjdalommal jàrt, hideg vizbe àztatva probaltam tùlleni rajta! Ez lehet alakulò allergia?

Figyelt kérdés
2023. máj. 7. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon fáj. Esetleg a fullánkja beletörött, ki kellene piszkálni a méregtömlő összenyomása nélkül. Régen fél hagymával vagy apróra vágott petrezselyemmel enyhítették, ajánlják még a szódabikarbónát is a méhméreg semlegesítésére.
2023. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valószínűleg beletört a fullánk
2023. máj. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes és szerintem semmiképp nem normális.

Lehet, hogy ez már a Bill Gates-szponzorálta méh volt?!

2023. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, baromira fàj. Én gyerekkoromban léptem méhre, emlékszem iszonxatosan fàjt, meg is dagadt, csak ilyen sàntitva tudtam jàrni utána jòpàrnapig.

Felnőttként darázs csípte meg a combom, attól is majd beszartam, megindult a könnycsatorna elég rendesen, es az is fájt 1 hétig.

Sajnos ez ilyen fájdalmas, nem allergia.

2023. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En rendszeresen kapok szurast biciklizest kozben, igen, volt ami nagyon fajt, de csak egy pillanatnyilag
2023. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!