Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Covid és allergia? Más is...

Covid és allergia? Más is tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
Én alapvetően mindenre is allergiás vagyok, folyamatosan fújom az orromat. Nyáron kb. élni nem tudok allergiagyógyszer nélkül annyira rossz. Viszont mikor betört a covid, először 2020-ba, én is elkaptam, és miután kigyógyultam belőle, megszűnt az allergiám, teljesen. Ez így is volt egy másfél évig. 2022 nyarán már megint tüsszögtem, de nem volt olyan erős. Ezen a nyáron viszont már megint folyamatosan megpusztultam, annyira erős volt az allergiám. 1 hónapja viszont megint elkaptam a covidot, megint kigyógyultam, és megint elmúlt az allergiám. Nem tudom mi lehet ennek az oka, neten semmilyen kapcsolatot nem találtam. Másnak is volt hasonló?

nov. 28. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én parlagfű allergiás vagyok, és covid nélkül is azt tapasztaltam, amit írtál. Szerintem az időjárás miatt eltért a pollenszint. Idén a szokásosnál jobb éve volt a parlagfűnek, előtte rosszabb.
nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tavasszal a mogyorópollen allergiám egyformán jelentkezett egyébként minden évben. A nyár végi parlagfű szezon volt más.
nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a covid után múlt el, előtte nagyon durva volt, azóta enyhe vagy semmi tünet. És igen, idén már kellett fújkálni az orrom pár napig, de gyógyszer nem kellett. Azt hittem, egyedül vagyok ezzel. 😀
nov. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem.
nov. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!