Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetek asztmás ha nem köhögök...

Lehetek asztmás ha nem köhögök és nem zihálok?

Figyelt kérdés
Másfél éve kiderült a tüdő gondozónál, hogy asztmás vagyok. Állandóan légszomjam volt munkahelyen otthon is. Szedek rá gyógyszert ilyen por van a tasakban. (AirFluSol). Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges az, hogy asztmás vagyok és nem köhögök és nem zihálok? Általában mindenhol azt olvasom, hogy köhögéssel jár stb de nekem ilyen nincs nem lehetek félre diagnosztizálva? Tüdőgondozóban mellkas röntgen után derült ki. Légzés teszt is volt negatív.

jan. 8. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:

*Légzés teszt is volt negatív."


Vagy meggyógyultál, vagy félre lettél diagnosztizálva.


"nem köhögök és nem zihálok?"


Egy asztmás nem köhög, nem zihál örökké. Csak akkor ha aktív a folyamat.

jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel gyógyszert szedsz így gondolom nincsenek tüneteid.


Próbáld ki mi történik ha abbahagyod a gyógyszeres kezelést.

jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem köhögök ha rám jön a légszomj semmi ilyen nincs. De vannak ugyan úgy tüneteim. Ezért nem értem, hogy mi van mert szedem a gyógyszert normálisan és ugyan úgy érzem a legszomjat stb. Kardiológusnál voltam nem találtak a szívemmel problémát.
jan. 10. 04:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!