Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Milyen tünetekkel jár, ha...

Milyen tünetekkel jár, ha valaki allergiás a spirálra (fémallergia)?

Figyelt kérdés
Nagyon allergiás voltam mindenre világ életemben, de már egész jó volt egy ideje, főleg életmód váltásnak köszönhetően... fémallergiáról eddig nem tudtam, csak mindenféle másról... egy hónapja feltetettem egy spirált, és mostanában az arcomon, nyakamon megint nagyon csúnyán kijött az ekcémám, viszket a szemem, folyik az orrom... kb ugyanakkor használtam egy újfajta hajfestéket is, így lehet, hogy arra vagyok allergiás.. ez nem lenne akkora gond, mert az lekopik, lenő... ha a spirálra lennék allergiás, akkor annak lehetnek ilyen tünetei, és ilyen helyeken, vagy az biztosan inkább altáji gyulladást vagy egyéb tüneteket okozna?

2013. nov. 1. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet az allergiád mástól is, de az is lehet hogy a spirál egy gyulladást okoz a szervezetedben. Az allergiás tünetek gyulladástól is vannak. Sajnos én is sokmindenre allergiás vagyok és az ekcémás is. Nekem is mostanában nagyon viszket a szemem. Lehet ez az őszi poros, penészes avartól, vagy valami vegyszertől amit használtok a családban.
2013. nov. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!