Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi a véleményetek a mosható...

Mi a véleményetek a mosható vászonzsebkendőkről?

Figyelt kérdés
Allergiaszezonban jó szolgálatot tehetnek. Használják még ezeket valahol, vagy már kiment a divatból?

2016. aug. 30. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Jóreggelt!

Feltalálták a nedves törlőkendőt.

2016. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem, és az mire való?
2016. aug. 30. 00:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Rövidáru-boltokban biztos lehet még kapni. Én gyűlölöm, egész gyerekkoromban ilyet használtunk, nátha esetén használhatatlan, szerintem allergiánál dettó. Egyszer használod, utána meg keresgéled a használt rongydarabon, hol találsz rajta egy kevésbé nedves foltot?
2016. aug. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nedves törlőkendőt bárhol kapni csak az nem orrtörlésre van kitalálva. Baba popsitörlö, intim törlőkendő, nedves wc papír ezek mind az altáj rendbentartását szolgálják. Vannak antibakteriális kendők is azok kéz gyors utközbeni tisztítására és tárgyak törlésére valók. Sminkeltávolító kendök is léteznek. Az orrodat is fújhatod bele ha megéri 40 ilyen kendő kb 400ftért.


Furcsának találom a textil zsebkendőt, nem tartom praktikusnak. Bizarr számonra hogy egész nap magaddal hordasz egy takonytól összetapadt anyag darabkát.

2016. aug. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Egyszer használod, utána meg keresgéled a használt rongydarabon, hol találsz rajta egy kevésbé nedves foltot?"


Vagy olyan részt, ami még nem száradt kőkeményre. Egész gyermekkoromban ilyet használtam.

2016. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ezeket valahogy össze szokták tűrni, majdnem mint egy origami, és akkor csak kihajtja egy sarkát és oda fújja az orrát, szinte takonytartó-tasakok vannak benne kialakítva, nem ám csak úgy össze-vissza fújták ebbe az orrukat elődeink. Bár olyat is tudok, hogy régen volt, aki még zsebkendőt sem használt, egyszerűen csak kicsapta a földre, bizony.
2016. aug. 30. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet vele zsonglőrködni, de mivel elég nedvszívó textilből van, nem sokra mész az ügyeskedéssel.

Láttam már én is taknyát kicsapó jómunkásembert, utcaseprők, kőműves mellett trógerkedők és hasonló nívós munkát végzők között. Ha te is ebbe a rétegbe tartozol, csináld bátran, ez a legolcsóbb megoldás.:-)

2016. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mi a fene ***** válasza:
Én ahhoz a korosztályhoz tartozom, aki még a vászonzsebkendővel kezdte, a férjem most se használ papírzsebit, hagyományos géppel elég sz..r volt mosni de kibírtam. Gimis voltam, mikor elszörnyedve néztük a papírzsebkendőt,aztán megszoktuk.Nátha szezonban nagyon praktikus, és még olyat is szoktam, ha sokat tüsszögök, hogy 2-3at belterítek a vászonzsebkendőbe, és akkor mehet.Az viszont nagyon visszataszító ha. pl. temetésen vki papízsebkendőbe zokog, és a marka tele van trugyival. Akkor praktikus a vászonzsebekendő és elegánsabb , pl. esküvőre is. Lehet kritizálni, ez a véleményem.
2016. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!