Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Más is volt már így rosszul a...

Más is volt már így rosszul a kávétól?

Figyelt kérdés

15 éve rendszeresen kávézok, soha nem volt tőle semmi bajom.

A legutóbbi 2 alkalommal, azt vettem észre, 1 kávé után extrém gyors szívverésem lesz, ezzel egyszerre nehézlégzés, szédülés, ájulás érzés. Ezek egy kávé után fél órával jelentkeztek és több óráig is eltartott. Félelmetes volt. Azóta nem merek kávét inni. A koffeinhez hozzá vagyok szokva. Koffeinallergia így egyik napról a másikra, így előjöhet?

Allergia gyógyszert szedek, arra lehet nem tesz jót a koffein?



2018. aug. 2. 18:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én csak gyenge kávés utánzatokat fogyasztok kis mennyiségben (capuccino - annak is inkább a vaníliás változatát.)


Általában automata kávégépeknél szoktam vásárolni. (Otthon anyukám hatalmas mennyiségeket tüntetett el nemrég, ezért választom ezt a megoldást.)


Nem tesz annyira rosszat a szív- és érrendszernek, ha kis mennyiségben, lassanként kortyolgatva fogyasztom el. Szerintem...

2018. aug. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!