Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha rágódok nagyon...

Mit tegyek ha rágódok nagyon a múltamon, hogy kik bántottak (lelkileg, fizikailag-terror és kik szivattak meg?

Figyelt kérdés
nagyon tépelődök évődök nagyon bánt ,hogy akkor is és most is egyedül voltam gyengén és senki nem állt mellém a szüleimen kívül sokszor az önkioltáson jár az agyam gyógyszerrel.

#feldolgozatlan #megemesztetlen dolgok #serelmek.
2014. dec. 25. 03:22
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
már hosszú évek óta azt mondogatom bárcsak meghalnék már voltam pszichodokinál de azt sem sokat segített nekem.
2014. dec. 25. 03:27
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszemel, hogy semmi jó emléked nincs!

Ám, te nem ezekre gondolsz, hanem arra, mi rossz történt!

Változtass örökös önsajnálatodon addig, mig mentális betegség nem lesz a vége!

Ne sajnáld és sajnáltasd magad, más is bukott már.

.

Mindenki esett el már és fog is elesni!

Ne azok csoportjába tartozz, akik semmit nem téve sopánkodnak és sajnálják magukat, hanem tudatod, akaratod használatával ÁLLJ FEL!

Mindenkit ért vélt, vagy valódi bántás, akinek állandóan ez jár a fejében: "már megint bántani akarnak", leri róla és szinte vonzza a szivatást.

Mintha elvárná,hogy ismét sajnálhassa önmagát...

Nyugodj meg és nevesd ki a világot!

Minden elesés után nevesd ki magad, aztán ÁLLJ FEL és menj tovább!

Ne állandóan a rossznak itélt dolgokon rágódj!

2014. dec. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
jó de zavart az ,hogy belém vertek iskolába ököllel többször meg inzultáltak és nem volt annyi erő bennem ,hogy küzdjek és harcoljak (leszögezem most sincsen)egy géppisztollyal biztos többrementem/mennék még most is....
2014. dec. 25. 06:21
 4/15 A kérdező kommentje:
meg a vonalzót beledobta az illető kölök a fülembe meg mertek velem kezdeni élő céltábla voltam mindenki számára mert egy kirekesztett kiközösített egyén voltam az összes iskolai közegben. Kinéztek maguk közül mert más milyen vagyok és ez a mostanra i igaz.azért basztattak cseszegettek stb.mert nem vagyok hirtelen haragú ennyi idegfeszültség és tépelődés önmarcangolás utánsem . mert olyan vagyok amilyen és sehhol sem tudtak elfogadni így.meg nem is fognak több mint valószínű.
2014. dec. 25. 06:24
 5/15 A kérdező kommentje:
De hiába magyarázkodok úgy sem tudja senki sem beleélni beleképzelni saját magát az én élhelyzetembe.
2014. dec. 25. 06:28
 6/15 anonim ***** válasza:

De én megértelek vannak dolgok amikről nem tehetsz ha èszre veszik hogy gyengèbb vagy,ha valami baj van rádszállnak.Iskolás koromba megszünt anyu munkahelye,egy fizúból èltünk a kaja ki volt centizve,ekkor segèlyt nem osztogsttak olyan könnyen mint most.Így alíg voltak cuccaim,ha karácsonyra mai árfolyamon a nagyszülők adtak 10000 ft(ebbe a dédi pènze is bent van,ne fèlj a másik közeli 2unoka az kapott rendesen,azoknak a zsebpènz is nèhanjárt,nem mint nálunk,hogy11 évesen már mikulás csomag sem😣,bosszantó még ma is ,főleg amikor jönnek minden unokám egyformán szeretem,azonosan kap),akkor ennek a fele ment anyuékhoz,anyámtól meg 3 alsó + 1 zokni csomag.


Gondolhatod suliba osztály előtt mesèld el mit kaptál,4ád nèznek ès röhögnek,mindenkin szép,új ruha,csak csórikán nincs.Ha valaki csóró volt szemétkedtek vele.


Nagy titkom anyám 2 êves korom óta iszik,de csak a család tudja otthon titokban.Az alkolizmus önsajnálattal jár,meg hogy elhagyja magát,külvilág ebből semmi nem lát nagyon kell rá figyelni,ha be van állva ne hogy az udvarra menjen.11 êvesen eladták a szép lakásunkat,vettek egy lepukkant házat,mert anyai mamám rávette aztán ott maradtunk a sz arban.A jó osztály közôsségből kivettek,vidékre kellett járnom,mert nekik könnyebb volt így,ahol meg kiközösítettek,hogy a városiak bunkók így fogadtak első nap,lettek barátaim,de sosem fogsdott el az osztály,mindig valakit piszkáltak,kibeszéltek a háta mögött.És mivel anyu isik,rumlit csinál így az egèsz ház takarítása 11 éves korom óta az én dolgom,11 éves korom óta csináltam a szendvicsem magam,13 éves koro óta vasalok magamra,apámra.


Èn még szülői megèrtèst sem kapok,senki nem adja vissza hogy gyerek lehessek,hogy fiatal,nincs jó emlékem csak hogy rajtam kívül másnak járt\jár minden még ha nem is tett érte.

2014. dec. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Arról senki nem tehet ha szegény anyagi körülmények között él,vagy ha a külseje nem elönyös;(ha alacsonyabbnak magasabbnak születtik,ha nem eszik ès mégis kövér,vagy nagyon sovány,ha a füle elálló,vagy az orra hosszú,vagy nagyon szeplős,netán sok anyajegy van a testén stb)vannak amikről nem tehet senki sem.De ha nem bánt senkit mért kell bántani,belerúgni?


És ezeket a sérüléseket viszed magaddal egész életen át,mert ez nem egy piszkálás,hanem éveken át tartó,akár minden napos terror.


Mit gondoltok,ahol kônnyen lehet fegyvert tartani,amerika pl. A sok terror miatt vannak sulis lövöldözések.Egyszer csak az elnyomot bekapcsol ès aználdozatból lesz elkövető.Itt is sok tragèdia lenne ,ha fegyverhez könnyen hozzá lehetne jutni.A tanárok meg látják mit csinálnak pár diákkal,de csak elfordítják a fejük.

2014. dec. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Semmit nem tehetsz ellene, de gondolom ezt te is tudod.

Tépelődni mindig is fogsz, ha egyedül hagytak a bajban, azt nem nagyon lehet elfelejteni. Egyrézt. Másrész örülj hogy a szüleid nem látták vagy a tetvéreid ha vannak

is valami. Az a közeg mindig meglessz akik így szereznek maguknak tekintélyt. Az önkioltás" csak benned dől el, meddig bírod idegekkel elviselni saját magad.

2014. dec. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon magadalatt vagy akkor írd vagy beszèld ki magadból és utána kicsit jobb lesz,folyton nem tudod elfolytani az èrzèseidet.
2014. dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az együtt érző kommentjeiket(válaszaikat)

igazán jólesik az emberi együttérzés még ha ritkaság számban is megy az utóbbi évszázadokban.

2014. dec. 25. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!