Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan depresszió, hogy az...

Van olyan depresszió, hogy az ember "csak" fizikailag van szarul, de lelkileg nem?

Figyelt kérdés
Szóval nem vagyok szomorú, nem bánkódok semmin, de fizikailag levert, fáradt, erőtlen vagyok, a fejemben valami nyomás van, nincs erőm semmihez.

2018. aug. 29. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez nyomás. Ami kezdődhet a fejed tetejétől indulva, végig az egész testen. Idegen entitás van rád küldve, vagy azon a helyen ahol vagy, aki éppen támad téged és szeretne a testedbe bekerülni.


Tudom, hogy meredek neked amit irok, de ez a valóság. Szemben azzal amit a világban gondolnak róla, hogy "energia hiány".

2018. aug. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, mi van rám küldve?!
2018. aug. 29. 10:31
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Egy emberi szem számára láthatatlan lény próbál bekerülni beléd. Testen belülre, energiát nyerni tőled.


Vagy már bent is van.

2018. aug. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

*Van olyan depresszió, hogy az ember "csak" fizikailag van szarul, de lelkileg nem?



Szóval a konkrét kérdésedre: nincs a válasz.

2018. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Van. Larvált depressziónak nevezik.
2018. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez lehet melegfronti tünet is a mai időjárás miatt.
2018. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen depresszió.

Ez más probléma szerintem.

2018. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mennyi ideje tart ez a gyengeség. A kifejlett depresszió általában fizikai fáradékonysággal is jár, tehát lehet, hogy nálad ez a depresszió bevezető tünete.

Ha jól értem,úgy érzed,hogy sok mindenhez lenne kedved. És ezekből mennyi a reális, az elérhető? Ha szinte semmi,akkor ez lehet kezdődő depi.

2018. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
pszichoszomatikus tünetnek hívják. meg kellene találni az okát.
2018. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet bekerültél egy hartmann zónába
2018. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!