Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Holnap reggel osztálykirándulá...

Holnap reggel osztálykirándulás lesz, és ma úgy értem haza hogy 39,5 fokos lázam volt, Valaki tud ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem, vettem be gyógyszert és izzadtam eléggé rendesen, jelenleg jól vagyok. Torkom is fáj, félek hogy reggelre megint rosszul leszek. Mindenképp szeretnék elmenni.
2011. ápr. 5. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el beteg vagy.
2011. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha most lement a lázad, akkor próbálj meg aludni, már most, és reggel kipihentebben ébredsz, fűts be, jól izzadj egész éjszaka, és talán reggelre kihevered, bár nem tudom mennyire megy egy éjszaka alatt :S De talán annyiban hogy nem leszel lázas reggel. Bocsi, sok okosat nem tudtam mondani :D
2011. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a kirándulást! Úgysem élveznéd, ha szarul érzed magad, ráadásul még a többiekre is ráragasztod a nyavalyát. Törődj bele, hogy így jártál, és jobbulást!
2011. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem se menj el. Ugyanazt mondom mint az előzők.

De nektek, hogy hogy holnap lesz osztálykirándulás? :D Nekünk mindig júniusban van.

2011. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát reggelre meglátom mi lesz a helyzet..

Nem tudom, a mi évfolyamunk a suliba holnap megy:)

2011. ápr. 5. 18:24
 6/6 anonim ***** válasza:
A 39,5 fok az nem tréfa. Holnap reggel orvoshoz menj inkább.
2011. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!