Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Reduktil 15 mg-s szedése...

A Reduktil 15 mg-s szedése alatt nagymértékű ingerlékenység, türelmetlenség, agresszív tünetek jelentkeztek. Mellette pajzsmirigyhormont is szedek. Tapasztalt valaki hasonló tüneteket?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen lehetnek ilyen tünetek. Pajzsmirigyhormonnal együtt írta fel az orvos? Nem tudom elképzelni! Szerntem magadtól szeded.

A kettő kombinációja (ráadásul 15 mg-os Reductil!!) nagyon könnyen túlpörgetheti a szívet, ami infarktust, vagy egyszerű szívleállást okozhat.

Sürgősen ellenőriztesd magad a háziorvossal, bár mint írtam el nem tudom képzelni, hogy ő írta volna fel ezt a mixet.

2009. aug. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Belgyógyász szakorvos írta fel,akihez 2 havonta járok.Belesétáltam abba a csapdába,ha fizetek ,mindent lehet?Szedek még vérnyomáscsökkentőket,cukorra gyógy szert,vérhigítót.Ezta gyógyszert recept nélkül ki sem adnák,nem csaltam,felírták.Orvost kellene váltanom?
2009. aug. 10. 09:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Reduktilnak sok kellemetlen mellékhatása van. Én csak magában szedtem, és mégis rosszul voltam. Szerintem kérdezz meg egy másik orvost is, hogy mit mivel lehet együtt szedni, és azt javasolnám, hogy addig is függeszd fel a Reduktilt, ha rosszul érzed magad tőle!
2009. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Endokrinológushoz menj. Nekem ez így nagyon soknak tűnik. (Egyébként "sima" belgyógyász mi alapján ír fel pajzsmirigyhormont? Ahhoz endokrinológiai kivizsgálás szükséges)

A pajzsmirigyhormon növeli a pulzust, a vérnyomást, a Reductil szintén.

Én a helyedben elmennék endokrinológushoz.

2009. aug. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az Euthyrox 100-t a pajzsmirigy műtét után /minkettő nagymértékű eltávolítása/ írta fel a magánorvos.Mikor problémám lett a hideg göbök miatt,az állami ellátásban a környéken nem volt orvos,a háziorvos javasolta ezt a dokit.Neki talán tudnia kellett,hová küldött?Köszönöm a válaszokat,Reduktilt nem szedem.
2009. aug. 10. 09:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire drasztikus mellékhatásokat okoz, szerintem hagyd abba, míg nem késő
2009. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!