Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A tüdő szúrhat/fájhat hátul?...

A tüdő szúrhat/fájhat hátul? Csak bal oldalon érzem.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Maga a tudo nem tud fajni, nincs benne olyan ideg. En is szoktam ugy erezni, hogy faj, de olyankor valami mas faj.


Hasonlo problemaval voltam haziorvosnal par eve. Mivel fizikai terhelesre nem romlott, inkabb legveteltol fuggott a fajdalom, azt mondta, valoszinu izomhuzodas, nem pedig szivproblema. Sztetoszkoppal meg is hallgatott, es hazakuldott par nap tappenzre. Kb. egy het alatt mult el.


Ha aggodsz, hivd fel a haziorvost/ugyeletet.

2020. ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tüdő nem fáj, de mellhártya érzékenység lehet, ráadásul bordaközti izomhoz vezető idegeknél is lehet kis ideggyulladás.
2020. ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. ápr. 1. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:

A tüdő nem tud fájni, nincs benne érző idegvégződés.

Ha nem csak fáj, hanem szúrni is szokott, akkor inkább bordaközi idegbecsípődés lesz.

Kell neki pár nap mire javulni kezd. Ha nem javul, akkor viszont hívd fel a háziorvost, és mondd el neki a panaszokat.

2020. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vida Roland válasza:
Szia! Nekem mikor szúrt, de az eléggé fajdalmas volt, akkor légmellem volt, ha nem múlik, esetleg nehezebben kapsz levegőt, irány az ügyelet. Nem ijesztgetni akarlak!! Ha sokat köhögtél előtte, vagy megerőltetted a tüdődet, olyankor lehet ilyen. Üdv.
2020. ápr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bodolai Zoltán válasza:
Nekem egyszer volt ilyen. Akkor azt mondta az orvos, hogy tüdőgyulladás. Gyógyszert írt. Pár nap és elmúlt.
2020. ápr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Gyomorproblémától fájhat a hátad. Ha többször kell krákodnod, vagy mitha slejm lenne a torkodon de nem vagy megfázva, az is a gyomorsavtól lehet.
2020. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 10. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!